Skocz do zawartości

CZ się zacina


Hans15336

Rekomendowane odpowiedzi

Raz działa a raz nie działa , bezpiecznik i sterownik OK , objawy rygielki nie chowają się wystają tak do połowy , CZ po prostu chce zamknąc a tu lipa i dzwi są otwarte , na co mam zwrócić uwage przy sprawdzaniu tego sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez rozebrania poszycia nie obejdzie się

Z pewnością się nie obejdzie - trzeba zerknąć na siłowniki. Ja mam centralny, ale na siłownikach uniwersalnych. Raz popuścił troszkę jeden z wkrętów, którymi był siłownik zamocowany do reszty. I było identycznie jak w Twoim przypadku. Myślałem, że może to siłowniki uszkodzone, albo przy centralce coś nie tak - okazało się, że wystarczyła delikatna regulacja i wszystko śmiga jak należy od prawie roku po "naprawie" smile.gif

A najbardziej to denerwuje mnie te rozbieranie tapicerki drzwiowej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raz działa a raz nie działa , bezpiecznik i sterownik OK , objawy

> rygielki nie chowają się wystają tak do połowy , CZ po prostu

> chce zamknąc a tu lipa i dzwi są otwarte , na co mam zwrócić

> uwage przy sprawdzaniu tego

u mnie jakis deb.. ktory to montowal wkrecil za krotki wkrety mocujace silownik do tej blaszki, czego wynikiem bylo wylamywanie mocowan (pekaly), zdjalem tapicerke i wkrecilem duuuzo dluzsze - smiga az milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.