Skocz do zawartości

peugeot 307 - woda w bagażniku


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzucam Was pytaniami, ale miałem dzisiaj dziwną sytuację - przyjechało dwóch chłopaków oglądać Peugeota i jak zajrzeliśmy do koła zapasowego, to okazało się, że we wnęce jest akwarium. Co ciekawe wszystko inne suche, tapicerka, boczki, nigdzie nie widać śladów wody. Ki czort ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, bergerac napisał:

Zarzucam Was pytaniami, ale miałem dzisiaj dziwną sytuację - przyjechało dwóch chłopaków oglądać Peugeota i jak zajrzeliśmy do koła zapasowego, to okazało się, że we wnęce jest akwarium. Co ciekawe wszystko inne suche, tapicerka, boczki, nigdzie nie widać śladów wody. Ki czort ???

 

Pewnie jakas uszczelka juz nie trzyma i gdzie tam sie po malu leje... IMHO trzeba by wszystko porozbierac i wtedy szukac lejac wode na auto.

Wywierc mala dziurke od spodu we wnece to nie bedzie sie woda zbierac..

Jak wpisalem w google, to wyglada na to, ze nie jestes jedyny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał:

 

Pewnie jakas uszczelka juz nie trzyma i gdzie tam sie po malu leje... IMHO trzeba by wszystko porozbierac i wtedy szukac lejac wode na auto.

Wywierc mala dziurke od spodu we wnece to nie bedzie sie woda zbierac..

Jak wpisalem w google, to wyglada na to, ze nie jestes jedyny ;]

taaa, też poczytałem. Wybralem z 3/4 wiadra wody. Wytałem, wysuszyłem, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.