Skocz do zawartości

Pierścienie oporowe pilnie


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mam kogos kto pracuje w ASO lub ma możliwośc załatwienia pierścieni oporowych wału  ale nadwymiar . Obdzwoniłem dzis wszystkie ASO w Zachodniopomorskim oraz sklepy internetowe i nigdzie nie ma pierścieni oporowych nadwymiarowych punto 1 a tak jak pisałem w innym watku mam luz na wale Jest ktos w stanie polecic jakis sklep lub pracuje w ASO i ma mozliwośc kupienia to był bym wdzięczny bo stoje z robota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych pierścieni nie kupisz, zazwyczaj są w zestawie z panewkami głównymi (dopytaj u sprzedającego)

Nie kupuj nadwymiaru bo zapewne wał będzie cięzko chodził, te które masz są wytarte, jeśli włożysz nowe standardowe luz powinien sie skasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poskręcałem wszystko na nowych panewkach i pierścieniach oporowych Luz jest znacznie mniejszy ale mimo wszystko  wyczuwalny goła reką wiec mysle ze nadwymiar był by OK Niestety nie mam zamiaru juz tego rozbierac i mysle że jakos da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.