Skocz do zawartości

Przewóz pojazdów autolaweta


simek18

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie moj najlepszy woz doczekal sie kilku dni blasku i zostal deczko przebudowany i odbudowany. Auto skrzyniowe zrzucilo pake i w jej miejsce dostalo piekny najazd. W dowodzie rejestracyjnym mam: samochod ciezarowy. Czy powinienem dorobic przeznaczenie przewoz pojazdow czy olac temat jesli mam to na wlasne potrzeby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, simek18 napisał:

Wreszcie moj najlepszy woz doczekal sie kilku dni blasku i zostal deczko przebudowany i odbudowany. Auto skrzyniowe zrzucilo pake i w jej miejsce dostalo piekny najazd. W dowodzie rejestracyjnym mam: samochod ciezarowy. Czy powinienem dorobic przeznaczenie przewoz pojazdow czy olac temat jesli mam to na wlasne potrzeby?

 

Zrób zmianę i zgłoś do ubezpieczyciela. W niektórych firmach to pojazd specjalny i ma inne stawki ubezpieczenia. Żebyś nie miał problemu z odszkodowaniem jakby do czegoś doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.