Skocz do zawartości

Wał korbowy ciąg dalszy... agento 007


brzezin

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam. Wymiana wału wiaże sie z wymiana jeszcze jakich elementow ?

> Niestety czeka mnie ta przyjemnosc i chce sie mniej wiecej jakos

> nastawic..

Szczerze wolałbym kupić drugi silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze wolałbym kupić drugi silnik

hm.. nie wiem ale ostatnio duzo wsadzilem w ten silnik gotowki... hydropopychacze upg i to w przeciagu 6 miesiecy... zalamanie mnie juz powoli bierze.... mysle nad swapem bo jak mam teraz wywalic 600 zl to wole juz wytluc ten silnik i swapa zrobic... bo wał to koszt 200 zl najtaniej do tego komplet panewek... wszystkie uszczelki... olej... kupe roboty.... no nic tylko rece rozkladac... a samochod ma przejechane 103 kkm i nie wiem co robic... na swapa na 1.1 to bym musial miec z 2 tysie... tylko skad....... i co tu zrobic?? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hm.. nie wiem ale ostatnio duzo wsadzilem w ten silnik gotowki...

> hydropopychacze upg i to w przeciagu 6 miesiecy... zalamanie

> mnie juz powoli bierze.... mysle nad swapem bo jak mam teraz

> wywalic 600 zl to wole juz wytluc ten silnik i swapa zrobic...

> bo wał to koszt 200 zl najtaniej do tego komplet panewek...

> wszystkie uszczelki... olej... kupe roboty.... no nic tylko rece

> rozkladac... a samochod ma przejechane 103 kkm i nie wiem co

> robic... na swapa na 1.1 to bym musial miec z 2 tysie... tylko

> skad....... i co tu zrobic??

Pamiętasz może jak na koniec tamtego roku pisałem że padła mi 2 razy UPG, crazy.gif- zmieniłem raz UPG, za drugim razem głowicę, jak padła po raz trzeci wczesną wiosną, to decyzja o swapie choćby ba cokolwiek przyszła w momencie, byle nie była to siedemsetka.

Po swapie na 900 minęło już 2000km, i mam swiety spokój, a radochę jeszcze większą.

Jak dobrze poszukasz , idzie kupić powypadkowca 900 z całymi bebechami za 1000-1500 i baza z tego jest super do przekładki

Teraz żałuję tylko, że nie zmieniłem silnika juz na jesieni jak padła mi uszczelka pierwszy raz, bo na nic wydałem też 6-7 stówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.