Skocz do zawartości

AII zakurzona deska - filt przeciwpyłkowy ?


lotis

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak w tytule mam AII, dwa miesiące temu przegląd w tym wymiana filtra przeciwpyłkowego

teraz bardzo szybko brudzi się deska, wczoraj myłem odkurzałem a rano mam pełno pyłków "parochów"

co to może być, może filtr jest żle załorzony confused.gifniewiem.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to może być, może filtr jest żle załorzony

A jeździsz z otwartymi szybami? Masz jakieś mechacące się pokrowce itp? Źródeł kurzu może być wiele - wystarczy np postać z otwartymi szybami gdzieś w wietrzne dni i tak czy inaczej pyłu trochę złapiesz (szczególnie w mieście ale i nie tylko)...

Mi się auto dość mocno kurzy (zdjąłem wczesną wiosną filterek) ale i z filtrem ppyłk. było podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w tytule mam AII, dwa miesiące temu przegląd w tym wymiana filtra przeciwpyłkowego

A jesteś pewien że był wymieniony? Może tylko zapłaciłeś za wymiane, a pozostał stary filtr.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jesteś pewien że był wymieniony? Może tylko zapłaciłeś za wymiane,

> a pozostał stary filtr.........

Bez jaj Panowie. Kurz jest wszedzie jezeli masz czarna deske a pewnie tak jest to zaraz widac na niej kazdy kurz i wymiana filtra nic tu nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.