Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Problem z gazem ziemnym w domu - za niskie ciśnienie

Featured Replies

Napisano

Mamy tu jakiegoś specjalistę do gazu ziemnego ?

Problemem jest prawdopodobnie zbyt niskie ciśnienie w instalacji, po raz kolejny zrobiony pomiar i ciśnienie ma 11-12mBar, pod obciążeniem spada nawet do 9mBar

jako że pierwszy zaczął nawalać kocioł gazowy, był serwisant kotła pomierzył i wyszło jak wyszło

Niestety gazownia była już kilka razu, wymieniali reduktor 2x, gazomierz i efekt dalej taki sam, co ciekawe jak oni mierzą to wychodzi nawet 24mBar (było po wymianie)

 

Serwisant twierdzi że to najprawdopodobniej wina reduktora, mimo że wymieniają, to zabrudza się i daje za niskie ciśnienie 

sprawa ciągnie się od grudnia 

jakieś pomysły ?

Edytowane przez Koonrad

Napisano

zaraz wydrukuje tego posta i będę rozdawać Klientom,  którzy chcą zrezygnować z propanu... 

Napisano
  • Autor
Teraz, technix napisał:

zaraz wydrukuje tego posta i będę rozdawać Klientom,  którzy chcą zrezygnować z propanu... 

:hehe: 

a wiesz że szukając w sieci podobnych tematów trafiałem w 99% właśnie na użytkowników butli ? ;)

Mam nadzieję że gazownia wreszcie ogarnie temat i będzie spokój tak jak do tej pory 

Oby się tylko nie okazało że problem jest grubszy, bo w okolicy ostatnio prowadzony był program wymiany kotłów węglowych i dużo ludzi przeszło na gaz ziemny 

 

Napisano
Teraz, Koonrad napisał:

:hehe:

Oby się tylko nie okazało że problem jest grubszy, bo w okolicy ostatnio prowadzony był program wymiany kotłów węglowych i dużo ludzi przeszło na gaz ziemny 

 

i żeby to nie było przyczyną 

Napisano

A filtr w instalacji sprawdzony?

:hmm:

Napisano
  • Autor
1 minutę temu, Joki napisał:

A filtr w instalacji sprawdzony?

:hmm:

Sprawdzony, kuchenka jest bez filtra podłączona i ciśnienie na piętrze takie samo

Poza tym przypchany filtr powodował by spadek ciśnienia pod obciążeniem, a tu spadek jest niewielki rzędu 1-2mbar

 

 

Napisano
  • Autor
5 minut temu, technix napisał:

i żeby to nie było przyczyną 

Na sieci podobno OK

 

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.