Skocz do zawartości

usztywnienie


KaCpeL

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz spróbować, bo koszt nie jes duży... ale z czystym sumieniem to polecam tylko springi obniżająco-utwardzające... No chyba, że partyzant z Ciebie i utniesz o jeden zwój... smile.gif Napewno odradzam zgrzewanie zwojów bo możesz tate wysłać na tamten świat icon_eek.gif Tyle wypocin, mam nadzieję, że pomogłem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. klamry czy inne cos nie wchodzi w gre devil.gif

tylko ze sprezyna w sienie jest wezsza u gory a szersza z dolu i sie zastanawiam czy gume (mniejsza) z gory wcisnac , czy z dolu (wieksza).

poczekam jeszcze moze ktos montowac juz alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że są tylko uniwersalne ale mogę się mylić... Tak czy inaczej gumy "starczają" na jeden zwój także napewno dasz rade założyć. Oczywiście chodzi mi o wypełnienie "przestrzeni" o długości jednego zwoja a konkretniej między zwojami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ja o tym samym pisze , tylko ze sa gumy (uniwersalne ) mniejsze i

> wieksze. jedne beda pasowaly z gory sprezyny a drugie z dolu i

> nie wiem gdzie zalozyc.

hmmm napewno te mniejsze podpasują do sieny ?? jak rozmawiałem z facetem to tylko te większe pasuja ponoć, te małe to do innych samochodów, popatrz na alegro , są zdjecia jak wkładać itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm napewno te mniejsze podpasują do sieny ?? jak rozmawiałem z

> facetem to tylko te większe pasuja ponoć, te małe to do innych

> samochodów, popatrz na alegro , są zdjecia jak wkładać itp

a Ty jak wkladales to gdzie od dolu ?? te wieksze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jak kupiłem sienkę to miała już włożone gumy przez poprzedniego właściciela, i są one włożone na dole.

w porównaniu z serią (mam okazję poruszać się taką w pracy) jest spora róznica. autko się tak nie buja i jest troszkę sztywniejsze.

na początku chciałem je wywalić bo podobno spręzyny lubia wtedy pękać ale że kpl zwykłych sprężyn nie kosztuje zbyt wiele wolę się cieszyć sztywniejszym autkiem.

w bagażniku mam zbiornik 60L LPG i bez gum usztywniających pewnie szorowała by dupką po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> co do ceny to chyba nie wiesz ile te sprezyny kosztuja.

> mi pekla jedna.

> oryginal kosztuje 240zl. za sztuke

po co kupowałeś oryginał ?? zamienniki są sporo tańsze i porównywalne co do trwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> co do ceny to chyba nie wiesz ile te sprezyny kosztuja.

> mi pekla jedna.

> oryginal kosztuje 240zl. za sztuke

Ile?? na allegro po 45 zł/szt. w motoryzacyjnym niedaleko mnie zdzierają po 85zł 240 to chyba do mercedesa kosztują.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sorki ze wczoraj nie pisalem ale mialem klopot z kompem.

Tyle kosztuja u fiata. Mi sie udalo jeszcze kupic po 190 za sztuke ale teraz aktualna cena to 249zl.

A mam pytanko ile kosztuja i jakie najlepiej zalozyc amortyzatory na tyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mam pytanko ile kosztuja i jakie najlepiej zalozyc amortyzatory na

> tyl?

Najbardziej twarde jakie znajdziesz wink.gif Ceny bardzo różnie... Od 80 na allegro za COFAP-MAGNETI MARELLI poprzez 200 za jakieś lepsze... ale pewnie górnej granicy nie ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.