Skocz do zawartości

awaria


kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

Holerne hamulce! Dlaczego akutat teraz... no moze nie teraz ale jakies półtorej godziny temu padły. Wracam z pracy do domu wjeżdzam na szeroką ulice na drodze panuje spory ruch, przede mną tir, podjeżdzam po jego zderzak jakas blondi w bemie jedzie pasem obok nie mam jak wyprzedzić, wkużam się, próbuje przyhamować żeby nie zrobic garażu z tylnego zderzaka tira jadącego przede mną....... naciskam hamulec...... i co......... i nic..... auto nie zwalnia.... naszczęście działa ręczny.... udało sie auto stoi......... ale w zbiorniczku brak płynu hamulcowego. Dojeżdzam na najbliższą stacje benzynową kupuje płyn i wlewam, wlewam i nic, płynu w zbiorniczku nie przybywa......rozwalony tylny cylinderek, mokre koło i kałuża płynu pod autkiem. Rozkładam trójkąt na tylnej szybie i do domu.przejechałem tak jakieś 15 km. Do domu dojechałem po 30 minutach a na moim tipaczu nie ma nawet ryski......... ale jutro czeka mnie ciężki dzień i próba dojazdu do mechanika ok.10 km. Mam nadzieje że usterke usunie od ręki bo czeka mnie wyjazd do Warszawy?! Pozdrawiam wszystkich tipo i tempra maniaków i nikomu nie życze takiej usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Holerne hamulce! Dlaczego akutat teraz... no moze nie teraz ale

O kurcze...widze ze coraz czesciej pojawiaja sie posty na temat Tipo o padajacych hamulcach...:/ Jutro bede na kanale to sprawdze czy wsio ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie urok to sraczka. Wczoraj hamulce a dzisiaj nie odbił zawór od

> gazu. Wymiana zaworu 340 pln!!! Ciekawe co spotka mnie

> juto...................

Bierzesz gumowy młotek i dajesz nim po zbiorniku - zawór powinien odbić cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie narazie tez;) I oby mnie nie zawiodl przy ostrym hamowaniu;)

Ja kiedyś sie ździwiłem, jak mi pękł przewód z przodu yikes.gif

Cąłe szczęście miałem sprawny ręczny i postawiłem auto bokiem, bo bym zdjął kilka osób z przejścia dla pieszych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba pech mnie opuścił. Dzisiaj nic nieoczekiwanego mi się nie

> przytrafiło. Wymieniłem cylinderki hamulcowe. Hamuje idealnie.

> Musze tylko jeszcze pokombinować z tym zaworem od gazu i bedzie

> git.

Ile zapłaciłeś za wymianę cylinderków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kiedyś sie ździwiłem, jak mi pękł przewód z przodu

> Cąłe szczęście miałem sprawny ręczny i postawiłem auto bokiem, bo bym

> zdjął kilka osób z przejścia dla pieszych...

dlatego należy sprawdzić stan rurek i weży hamulcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlatego należy sprawdzić stan rurek i weży hamulcowych

Dokładnie ok.gif

U mnie przyczyną był przetarty gumowy przewód - darł o amortyzator na nie równościach i w końcu strzelił no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.