Skocz do zawartości

stuki, przy lewym przednim kole???


Adolorian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym, że zostały wymienione tuleje na wahaczach, koncówki drążka stabilizacyjnego i drążka kierowniczego, na przeglądzie nic o amorkach nie mówili, a tam ciągle mi coś stuka i to nawet nie koniecznie przy wjechaniu w dziurę. Stuki mają twardy odgłos, czy ktoś wie co to może być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tulejka wielowypustowa nr kat. 7594872

Gdzie to jest, ile to kosztuje i czy duzo roboty przy tym? Bo moze u mnie to stuka a nie poduszka pod amorem? Stuki jak skrece kola lub wpadne w dziure(w wiekszosci po hamowaniach) i dodam gazu, jest jeden stuk jakby cos odskakiwalo. Byc moze klocki sie tluka ale mi sie wydaje ze za glosno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stuki jak skrece kola

> lub wpadne w dziure(w wiekszosci po hamowaniach) i dodam gazu,

> jest jeden stuk jakby cos odskakiwalo.

Mam podobne objawy, czasami nawet stuknie na prostej, a jak w dziurę wpadnę nie, ale z regóły stuka na nierównościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> kosztuje całe 1.27 w sieci Inter Cars jest do przekładni kierowniczej

> index IMP27437 ale gdzie to sie montuje niemam pojęcia

A jak to się ma do przekładni ze wspomaganiem, bo byłem w ASO z tymi stukami i powiedzieli mi, że to z przekładni, a regeneracja przekładni ze wspomaganiem 1000zł, z wyjęciem, wsadzeniem i ustawieniem zbierzności 1300-1400zł shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak to się ma do przekładni ze wspomaganiem, bo byłem w ASO z tymi

> stukami i powiedzieli mi, że to z przekładni, a regeneracja

> przekładni ze wspomaganiem 1000zł, z wyjęciem, wsadzeniem i

> ustawieniem zbierzności 1300-1400zł

z tego co czytalem w internecie tulejka pasuje tylko do przekladni bez wspomagania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.