Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Witam ponownie

Featured Replies

Napisano

Jak to mawiają jak wejdziesz w 4X4 to już nie ma odwrotu. Następca vitary. Wiem nawet nie ma co porównywać do Suzuki ale tak wyszło :bzik:.taki komplet czeka na montaż zobaczymy co z tego wyjdzie.

20201017_123519.jpg

20201017_123356.jpg

Edytowane przez szyman

Napisano

Co pod maską?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Napisano
W dniu 18.10.2020 o 22:52, szyman napisał:

Jak to mawiają jak wejdziesz w 4X4 to już nie ma odwrotu. Następca vitary. Wiem nawet nie ma co porównywać do Suzuki ale tak wyszło :bzik:.taki komplet czeka na montaż zobaczymy co z tego wyjdzie.

20201017_123519.jpg

20201017_123356.jpg

Amerykan z 3.0? 

Napisano

miałem takiego w 2008. Wygodny, niestety manual.

Ławeczka w bagażniku (klapa dolna i klapa górna - lubię takie rozwiązanie) super.

Silnik - dramat. TDI chlający olej. 0.5l na 1000 km norma.

(tak, w nowym z salonu).

Po 2 latach sprzedałem. raz na rok jechałem lawetą, bo spadały jakieś przewody/rury. 

 

Zwisy przednie i tylne czynią to auto bezsensownym poza polną drogą.

Do dłuższej wyprawy po równym może być fajny.

Spałem na materacu w środku :ok:, we dwie osoby. Na kilku rajdach vitarowych służył mi za namiot.

Napisano
  • Autor
13 godzin temu, bielaPL napisał:

Co pod maską?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

2.0tdi 16V

Napisano
  • Autor

Narazie jestem zadowolony spalanie 8.5l/100km przy mojej nodze i korkach brania oleju nie zauważyłem. Dlatego wlatuje lift 2.

Napisano
  • Autor

Pracę pomalutku postępują przy okazji zrobiłem zabezpieczenie spodu i wszystkich profili

20201026_211139.jpg

Napisano
  • Autor

2cale siedzą. Teraz kolej na koła bo te 18 jakoś śmiesznie wyglądają

20201031_111020.jpg

  • 2 tygodnie później...
Napisano
W dniu 2.11.2020 o 16:14, szyman napisał:

2cale siedzą. Teraz kolej na koła bo te 18 jakoś śmiesznie wyglądają

 

 

i jak idą prace ? Czym dłużej o tym myslę, tym bardziej mi się podoba. Trzymam kciuki.

Chyba zostanę Twoim fanem ;]

 

np tu:  kierowca bez doświadczenia (może i bez prawa jazdy :hehe:)

 

 

 

 

Napisano
  • Autor
12 godzin temu, mati1.6dohc napisał:

 

i jak idą prace ? Czym dłużej o tym myslę, tym bardziej mi się podoba. Trzymam kciuki.

Chyba zostanę Twoim fanem ;]

 

np tu:  kierowca bez doświadczenia (może i bez prawa jazdy :hehe:)

 

 

 

 

Wszystkie klamoty potrzebne mam niestety rodzina zaczyna bunt że więcej czasu przebywam w garażu niż w domu. Myślę że w ciagu 3 tyg powinienem ruszyc z pracami. Chyba że wcześniej wprowadzą przymusową kwarnatannę to by przyśpieszyło prace. :hehe:

Napisano
  • Autor

prace pomału postępują. Nowy intercooler na swoim miejscu układ dolotowy prawie gotowy Zostało wystrugać mocowanie pod wyciągarke. W międzyczasie wyleciało turbo do czyszczenia. 

20201121_181827.jpg

20201121_182756.jpg

Napisano

Muszę zbierać kasę żeby za dwa lata odkupić jak już ci się znudzi

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Napisano
  • Autor

Temat zakończony. Został montaz lampek  przod/tył. 

20201128_144218.jpg

20201128_144227.jpg

Napisano
14 godzin temu, szyman napisał:

Temat zakończony. Został montaz lampek  przod/tył. 

20201128_144218.jpg

20201128_144227.jpg

Koła nic nic? ;]

Napisano
3 godziny temu, Pipper napisał:

Koła nic nic? ;]

myślę , że zimówki to najlepszy wybór. Nie wiem jak autor projektu.

 

17 godzin temu, szyman napisał:

Temat zakończony. Został montaz lampek  przod/tył. 

 

 

 

@szyman może hak przyczep do atrapy pod rejestracją. Bo jak się powiesisz przodem, to nie wyjmiesz haka .

Napisano
  • Autor

Koła będą ale jeszcze nie wiem jaki rozmiar najchetniej 225/75r16 ale robi się mało miejsca pomiędzy kielichem amortyzatora a oponą do tego stopnia że będzie obcierało znów 225/65r18 ponoć trze o nadkola. Co do haka to tak będzie zmiana miejsca

  • 3 tygodnie później...
Napisano
  • Autor

Koła zamontowane zostało oświetlenie.

20201218_093004.jpg

Napisano
Godzinę temu, szyman napisał:

Koła zamontowane zostało oświetlenie.

20201218_093004.jpg

At3 4?

Napisano
  • Autor
2 godziny temu, Pipper napisał:

At3 4?

Tak

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.