Skocz do zawartości

RR L322 z V8 4.4 czy ktoś tu posiada?


Pipper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chciałbym zostać kamienicznikiem, więc rozglądam się za dużą i wygodną "kamienicą" na kołach.

Czy bardzo obawiać się Range'a po 2001 roku z V8 4.4 chyba od BMW?

Na co zwracać uwagę?

Szukam pełnego wyposażenia, diesle raczej nie wchodzą w grę, przebieg będzie poniżej 20kkm rocznie.

Czy warto? Cze szukać innej marki "prestiża" pełnoletniego?

Budżet zakupowy to około 50kpln, muszę Ignisa zmienić w garażu na coś troszkę większego od Sorento :hehe:

Pozdrawiam 

Szymon

Edytowane przez Pipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.05.2021 o 16:34, Pipper napisał:

 

Czy warto? Cze szukać innej marki "prestiża" pełnoletniego?

Budżet zakupowy to około 50kpln, muszę Ignisa zmienić w garażu na coś troszkę większego od Sorento :hehe:

 

Za taką kasę (no może bliżej 60 tys) da się znaleźć Grand Cherokee WK2 z początku produkcji, pytanie czy wielkość Ci wystarcza? To auto było projektowane wspólnie z MB (wtedy był koncern Daimler-Chrysler) i wychodzi na to że to jeden z lepszych Jeepów w historii firmy.

 

Niestety benzyna = 99% import z USA a to oznacza mniejsze lub większe przygody.

 

 

EDIT - jednak ceny skoczyły przez kilka miesięcy od kiedy ja szukałem  i ciężko coś znaleźć w tym budżecie, raczej kwoty bliżej 70 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Piotrus napisał:

 

Za taką kasę (no może bliżej 60 tys) da się znaleźć Grand Cherokee WK2 z początku produkcji, pytanie czy wielkość Ci wystarcza? To auto było projektowane wspólnie z MB (wtedy był koncern Daimler-Chrysler) i wychodzi na to że to jeden z lepszych Jeepów w historii firmy.

 

Niestety benzyna = 99% import z USA a to oznacza mniejsze lub większe przygody.

 

 

EDIT - jednak ceny skoczyły przez kilka miesięcy od kiedy ja szukałem  i ciężko coś znaleźć w tym budżecie, raczej kwoty bliżej 70 k.

O cenach wiem, JGC jakoś w rezerwie jest. Wolałbym Range'a, bardziej leżą mi materiały wnętrza i komfort podróżowania. 

Drugie jest Cayenne, wnętrze bardziej mi się podoba :hush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.