Skocz do zawartości

Wymiana tylnej ogrzewanej szyby


gsz999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś pękła w moim Uno tylna ogrzewana szyba.

Kiedyś na forum wyczytałem, ze szyba-szybie nierówna i moze się zdarzyć, że nie będzie pasować. Na obwodzie może zabraknąć 1cm lub nie zmieści się w uszczelce. Jak to jest? Jakie są Wasze opinie?

W sklepie szyba ma kosztować ok. 100zł, ale nie bedę mógł jej zwrócić jesli nie bedzie pasować.

W warsztacie koszt z wymianą to ok. 200zł, ale nie ryzykuje jesli nie mają właściwej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo wierzę w to, że są różne wymiary szyb (może są, ale nie o

> 1 cm!!!).

Ja też za bardzo w to nie wierzę.

Kilka dni temu pękła mi szyba tylna, podjechałem pod warsztat, zapytali tylko czy chcę zieloną czy białą (potem zresztą sami stwierdzili że stara szyba jest biała). nic nie mierzyli, zobaczyli że uno więc wstawili w 10 minut skasowali razem z robocizną 120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie możliwości, aby była aż taka duża rozbieżność w wymiarach.

To samo mówili mi w sklepach.

Ostatecznie facet w sklepie pomylił się i był gotów sprzedać za 185zł. Zrezygnowałem.

Podjechałem na szrot. Kupiłem za 100zł i na miejscu załozyłem (trwało to ok 25min; a w serwisie chcięli za to 35zł). Pasuje bez problemu a jakość jest lepsza niż moja zanim się stłukła smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes z wawy to mogę ci oddac za darmo ale z urwanymi wąsami do kabelków.A jesli masz bude mkII to pasują wszystkie wymjana mi zajęła 10min. Przy wymianie zastosuj czarny silikon zawsze uszczelni i w zime nie będzie przecieków mała tubka 11.50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.