Skocz do zawartości

Wosk NanoWax - pierwsze sygnały


sir_Lord_Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Otrzymałem pierwsze sygnały od Allegrowiczów, którzy nabyli wosk NanoWax :

http://www.valvoline.pl/index_prasa_styczen2006.htm

Na razie informacje są dwie. Jeden z uzytkowników (czarny Golf) chwali wosk na łatwe rozprowadzanie. Twierdzi,ze zamaskował mu kółka na lakierze. Drugi, stwierdza,że zawiódł się pod tym względem. Zauważa ,że ryski, kółka muszą być naprawdę drobne aby dały się zamaskować. Woda natomiast, po uzyciu NW spływa z auta nieźle i nie zostawia plam.

Jak będą inne opinie, napisze. A Wy jeszcze nie stosowaliście tego wosku ? Bo na mój lakier to na stosowanie polerki z pastą, o wiele za wcześnie. Ma rok. Więc wosk byłby niezły, ale jakiś własnie maskujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z kosmetyków Formula1 - szampon z woskiem + wosk po umyciu i lokier błyszczy się jak psu ... grinser006.gif . Po woskowaniu wszystkie zabrudzenia szybko i łatwo schodzą z lakieru, nawet smoła waytogo.gif Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i tak powiem

Dzieki za info. Ale jak spojrzałem na zdjęcia z tej aukcji to rysy koliste dalej są, tylko karoseria zamieniła się w lusterko. A jak Twoje prywatne wrażenia ? Bo piszecie w tamtym wątku,ze Wasze Ople się błyszczą i fajnie wyglądają ale zdjęcia są ogólne, szczegółów blachy brak.

Wiem,że może za bardzo drążę, ale dyskutujemy przecież poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, a nazywa sie Carnauba dostepny pod postacia pasty oraz mleczka

> pozdr.

Pytanie takie : jak myjecie autko sami, jakich używacie szmatek do osuszania ? Jakieś stare koszulki bawełniane (t-shirty) ? Czy może droga ircha naturalna ? A do woskowania - czyli najpierw pokrycia woskiem a potem polerowania ? Jakie akcesoria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie takie : jak myjecie autko sami, jakich używacie szmatek do

> osuszania ? Jakieś stare koszulki bawełniane (t-shirty) ? Czy

> może droga ircha naturalna ? A do woskowania - czyli najpierw

> pokrycia woskiem a potem polerowania ? Jakie akcesoria ?

Do osuszania ircha, do nakładania wosku gąbka dodana do wosku, a do polerowania stare koszulki bawełaniane ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.