Skocz do zawartości

Brama z Castoramy


zzzz

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, zzzz napisał(a):

Czy ktoś wie jak liczona jest szerokość takiej bramy? Same skrzydła, skrzydła z zawiasami, skrzydła z zawiasami i słupkami?

Jeśli masz podany wymiar 400x150 to jest to światło bramy, i wymiar montażowy to 404cm między słupami. 

Ogólnie casto leży pod wzgl opisu towaru, ale lm ma odpowiedniki towaru o innej nazwie handlowej ale o niebo lepiej wykonanym opisem. Kiedyś miałem gdzieś instrukcje montażu z rysunkiem technicznym, jak chcesz to poszukam 

 

 

 

Instrukcja-montazu-bramy-furtki-przesel-2022.pdf

Edytowane przez 4thelement
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zzzz napisał(a):

@4thelement

@Herbatnik byłem wczoraj w casto i się nie dowiedziałem od obsługi. A sam nie mogłem zmierzyć bo bramy wiszą na stojakach na wysokości ok 3 metrów...

 

Ja pierdu.... Ale przynajmniej znalazłeś obsługę, co już jest dużym sukcesem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zzzz napisał(a):

@4thelement chętnie obejrzę tę instrukcję.

@Herbatnik byłem wczoraj w casto i się nie dowiedziałem od obsługi. A sam nie mogłem zmierzyć bo bramy wiszą na stojakach na wysokości ok 3 metrów...

Masz w załączniku powyżej z polbramu, tutaj wrzucam z polargosa

polargos.pl-centrum-pobierania-2020-04-29-montaz-bramy-dwuskrzdl-furtki.pdf

Edytowane przez 4thelement
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zzzz napisał(a):

Czy ktoś wie jak liczona jest szerokość takiej bramy? Same skrzydła, skrzydła z zawiasami, skrzydła z zawiasami i słupkami?

Naprawdę chcesz to sobie zamontować?;] Kiedyś pytam znajomego kto ci wjechał w bramę że taka pogięta? A nie, nie wjechał napadało trochę śniegu pociągnąłem i się zgięła ;l O jakości zabezpieczenia antykorozyjnego nawet nie ma co wspominać bo nie istnieje zardzewiałe już na magazynie Castoramy ;]

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcesz to sobie zamontować?;] Kiedyś pytam znajomego kto ci wjechał w bramę że taka pogięta? A nie, nie wjechał napadało trochę śniegu pociągnąłem i się zgięła ;l O jakości zabezpieczenia antykorozyjnego nawet nie ma co wspominać bo nie istnieje zardzewiałe już na magazynie Castoramy ;]
Może jest awanturujący się i nie chce czekać 13+ lat na tę bramę i furtkę?

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, luccass napisał(a):

Może jest awanturujący się i nie chce czekać 13+ lat na tę bramę i furtkę? emoji16.png

tapatalked
 

Nie ;] to nie mój klient. Ot miało być szybko, tanio i dobrze ;] Było szybko i tanio ;] Ludzie nie mają pojęcia jakie :poo:  sprzedają w marketach. Kiedyś miałem ogłoszenie na olx bramy furtki.... Zdjąłem po 3 telefonach od kosmitów "panie w castoramie brama kosztuje ......" Kup pan w castoramie.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cumel napisał(a):

Nie ;] to nie mój klient. Ot miało być szybko, tanio i dobrze ;] Było szybko i tanio ;] Ludzie nie mają pojęcia jakie :poo:  sprzedają w marketach. Kiedyś miałem ogłoszenie na olx bramy furtki.... Zdjąłem po 3 telefonach od kosmitów "panie w castoramie brama kosztuje ......" Kup pan w castoramie.....

Cena

Czyni

Cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cumel napisał(a):

Naprawdę chcesz to sobie zamontować?;] Kiedyś pytam znajomego kto ci wjechał w bramę że taka pogięta? A nie, nie wjechał napadało trochę śniegu pociągnąłem i się zgięła ;l O jakości zabezpieczenia antykorozyjnego nawet nie ma co wspominać bo nie istnieje zardzewiałe już na magazynie Castoramy ;]

Ja miałem bramę z polbramu panelową.

Sama ramka.

5 metrów brama, 2-skrzydlowa.

Przez 5 lat użytkowania nic jej się nie stało, sprzedałem z domem, działa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.