Skocz do zawartości

Do kącikowych motocyklistów. Wątek do pogadania


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, jimbo22 napisał(a):

oj nie. 1300 jest ogolnie zaskakująco mały. ja mam 188 cm - i komfortowo czuję się na większości sprzętów dużych. a 1300 gabarytowo "czujesz" jakbys siedział na 800-900. I nogi są bardziej zgięte. 
 

Ja jeszcze nie siedziałem a nawet nie widzialem na zywo 

oglądałem jakis test, gdzie koleś miał obok siebie swoją aktualny 1,25 (dokladnie taki jak moj) i z niego przesiadł sie na 1,3 i pokazywał ze noga w kolanie bardziej prosta…

nie wiem, zobaczę. Ja mam 191 i wygoda siedzenia dla mnie jest chyba parametr numer 1. 

Edit

chociaz 10 lat temu mialem k1,3s i tez dawałem rady (rekord 1250 km w 1 dzień) 

ale stary sie robię, wygody sie chce, dla tego pomysł o turystyki ;)

 

Edytowane przez akisel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Wybór motocykla zależy od wielu czynników, takich jak preferowany styl jazdy, doświadczenie kierowcy, a nawet wymiary ciała.
Dla różnych osób mogą pasować różne rodzaje motocykli. Niemniej jednak, zważywszy na założenia, proponuję kilka różnych opcji, które mogą spełniać Twoje kryteria:
 
Honda CB500X: To jest niezawodny motocykl typu adventure, który jest dobrze zbalansowany pod kątem komfortu, wydajności i niezawodności. Honda ma dobrą reputację pod względem trwałości swoich motocykli, a CB500X jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na długich trasach.
 
Yamaha MT-07: To jest bardzo popularny motocykl, który jest ceniony za swoją wszechstronność i wydajność. MT-07 jest bardzo dobrze zbalansowany, co sprawia, że jest łatwy w obsłudze dla różnych typów kierowców, a jednocześnie zapewnia wystarczającą moc dla bardziej doświadczonych użytkowników.
 
Kawasaki Versys 650: Ten motocykl jest podobny do Hondy CB500X pod względem stylu, ale ma nieco więcej mocy. Jest to też motocykl bardzo niezawodny, który jest dobrze wyposażony i komfortowy na długie trasy.
 
Suzuki SV650: Ten motocykl ma reputację solidnej, niezawodnej maszyny, która jest łatwa w obsłudze, ale oferuje też wystarczająco dużo mocy dla bardziej doświadczonych kierowców. SV650 jest również bardzo uniwersalny, co sprawia, że sprawdza się w różnych warunkach jazdy.
 
Moto Guzzi V7: Jeśli szukasz czegoś o bardziej klasycznym wyglądzie, to Moto Guzzi V7 może być dobrą opcją. To jest solidny, niezawodny motocykl, który ma wyjątkowy styl i jest łatwy w obsłudze.
 
Zakup używanego motocykla z pewnością pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ale warto upewnić się, że maszyna jest w dobrym stanie. Przed zakupem warto sprawdzić historię serwisową, przebieg i ewentualne oznaki uszkodzeń. Zawsze warto zabrać ze sobą kogoś doświadczonego przy oglądaniu używanego motocykla.
same gówniane sprzęty

Wysłane z mojego 23013PC75G przy użyciu Tapatalka

  • Kocham 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.