Skocz do zawartości

Kto wie coś na temat X20XEV ? Czy warto kupić ???


cieyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miał ktoś taką astrę z takim silnikiem? Warto? Mam tanio do kupienia i zastanawiam się czy jest sens.

Proszę o opinie i sugestie na co zwrócić uwagę przy kupnie (chodzi mi głownie o silnik).

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Miał ktoś taką astrę z takim silnikiem? Warto? Mam tanio do kupienia

> i zastanawiam się czy jest sens.

> Proszę o opinie i sugestie na co zwrócić uwagę przy kupnie (chodzi mi

> głownie o silnik).

> Pozdro!

Silnik jak silnik. Mozesz go obadac na sluch zobaczyc jak pali na zimno cieplo czy trzyma obroty. No a jezeli chcesz lepiej sprawdzic do do jakiegos warsztatu ze sprzetem.

A jezeli chcialbys sie dowiedziec cos dokladniej to napisz co? O spalaniu Ci nie napisze dokladnie bo jakos nie mierzylem. Jak to ecotec lubi popic oleju u mnie jakos kolo 0,5l na 5000km spalil.

Co do osiagow to niespodziewaj sie ze to sportowe i szybkie auto jest dynamiczny i elastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

X20XEV w astrze to czysta przyjemnosc..:)

Zwroc tylko uwage przy kupnie czy nie jest pekniety kolektor wydechowy (trzeba odkrecic oslone...) i licz sie z wymiana czujnik polozenia walka rozrzadu (nie lubi mrozow..)

Pozdrawiam

fmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Osobiscie zadowolony jestem z tego silniczka. Nie miałem z nim wiekszych problemów. Tak jak kolega napisał rzuć okiem na kolektor. A jeli by ci na wolnych obrotach skakał to krokowca bedzie miał do wyczyszczenia. Ale to chwila roboty.

Co do osiągów to silniczek jest całkiem przyjemny. W trasie baro fajnie sie wyprzedza. A jesli jedziesz powoli (100-110) to spali ci niewiele ponad 7 litrów.

Mieście jest już gorzej ok. 11 litró a z klimą o litr wiecej.

A w jakiej budzie i wersji chcesz kupic? F czy G?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Osobiscie zadowolony jestem z tego silniczka. Nie miałem z nim

> wiekszych problemów. Tak jak kolega napisał rzuć okiem na

> kolektor. A jeli by ci na wolnych obrotach skakał to krokowca

> bedzie miał do wyczyszczenia. Ale to chwila roboty.

> Co do osiągów to silniczek jest całkiem przyjemny. W trasie baro

> fajnie sie wyprzedza. A jesli jedziesz powoli (100-110) to spali

> ci niewiele ponad 7 litrów.

> Mieście jest już gorzej ok. 11 litró a z klimą o litr wiecej.

> A w jakiej budzie i wersji chcesz kupic? F czy G?

Szczerze dla mnie Astra z tym silnikiem to taki kogut. Wyprzedza calkiem przyjemnie ale nie wiem czy tylko ja mam tak krotka skrzynie. Ale jadac okolo 140km/h mam okolo 4tys obrotow. Troszke duzo aby caly czas meczyc auto nie mowiac juz o szybszym podrozowaniu autostrada.

Dlatego to autko jest na szybkie dojazdy do i z pracy. A na daleki trasy cos troszke mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzałem kupić TO auto, ale okazało się jak zadzwoniłem, że mocno jest w tył strzelone i trochę jest przekoszone, tak więc nie opłaciłoby mi się go naprawiać, więc dałem spokój....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.