Skocz do zawartości

Automatyczne dyspensery do mydla


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

elektronika padla, nie mechanika

Pisałeś, że się zacina.

 

Na czym to polega?

 

Może fotokomórki są brudne?

 

 

Ale co moge polecić?

 

To:

obraz.png.b1cf6a4c3452fec624976952ab5f3793.png

 

Do kupienia w biedronce, są czasem promocje za kilkanacie pln. Tylko wlewasz mydło z wodą.

 

A jak lubisz się bujac z bateriami, to dozownik lidlowy lub podobne.

 

https://www.lidl.pl/p/silvercrest-personal-care-elektryczny-dozownik-mydla-w-piance-ssses-1-5-z-czujnikiem-ruchu/p100347888

 

Edytowane przez maras77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, maras77 napisał(a):

Pisałeś, że się zacina.

 

Na czym to polega?

 

Może fotokomórki są brudne?

 

 

Ale co moge polecić?

 

To:

obraz.png.b1cf6a4c3452fec624976952ab5f3793.png

 

Do kupienia w biedronce, są czasem promocje za kilkanacie pln. Tylko wlewasz mydło z wodą.

 

A jak lubisz się bujac z bateriami, to dozownik lidlowy lub podobne.

 

https://www.lidl.pl/p/silvercrest-personal-care-elektryczny-dozownik-mydla-w-piance-ssses-1-5-z-czujnikiem-ruchu/p100347888

 

 

ten lidlowy fajny tylko jaki maly zbiorniczek ma :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PawelWaw napisał(a):

 

ten lidlowy fajny tylko jaki maly zbiorniczek ma :)

 

Te lidlowe mieliśmy 3 sztuki. Tzn kupiliśmy 2, po czym jeden padł i przysłali kolejny, zepsuty kazali"zutylizować". Rozkręciłem, okazało się że dysza wylotowa była fabrycznie niedolana i cześć mydła wlewała do środka. Załatałem za pomocą lutownicy, przeczyściłem. Za niedługo padł drugi, fotokomórka umarła. Okazało się że zimne luty, naprawiłem. Za chwilę padł trzeci, z dwóch skleciłem jeden, chyba działa, ale już nie chce mi się nawet baterii wymienić. Nie mam cierpliwości już tego naprawiać. Szajs ogólnie.

 

Aha, wszystko to rozegrało się w ciągu kilku pierwszych tygodni użytkowania.

Edytowane przez Pito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pito napisał(a):

Te lidlowe mieliśmy 3 sztuki. Tzn kupiliśmy 2, po czym jeden padł i przysłali kolejny, zepsuty kazali"zutylizować". Rozkręciłem, okazało się że dysza wylotowa była fabrycznie niedolana i cześć mydła wlewała do środka. Załatwiłem za pomocą lutownicy, przeczyściłem. Za niedługo padł drugi, fotokomórka umarła. Okazało się że zimne luty. Za chwilę padł trzeci, z dwóch skleciłem jeden, chyba działa, ale już nie chce mi się nawet baterii wymienić. Nie mam cierpliwości już tego naprawiać. Szajs ogólnie.

 

Aha, wszystko to rozegrało się w ciągu kilku pierwszych tygodni użytkowania.

 

Dzięki za opinie, szukam dalej :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

 

Technologia, nowoczesność to nie są tematy dla ciebie dziadku :lol:

Nie to jest natręctwo na bezsensowne gadżety.  Jak będzie automat do podcierania tyłka  daj znać.  Na starość sie przyda.;]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.