Skocz do zawartości

robertgarage!!! polerka...


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,że masz doświadczenie w temacie lakiernictwa... .

Potrzebana porada,chcę wypolerować samochód,mam polerkę i na tym się moja wiedza kończy.Prosiłbym o jakieś sugestie co do samej czynności jak i użytych past itp.

Oczywiście każdy może dorzucić swoje zdanie...

i proszę mnie nie wyrzucać na Motokącik bo chcę wypolerować nie jakąś przypadkową padakę jeno Bravcię swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz polerkę to pół sukcesu

teraz wystarczy Ci pasta tempo

2 tuby, nawet 3 ( 8 zika sztuka )

smarujesz, wysychasz, polerujesz

mi ręcznie zajęło to 2 godzinki a efekt bardzo ładny

nie wiem tylko jak trwały, na razie po kilku myciach wydaje się ze sie trzyma.

bardziej uparte brudy i drobne rysy lepiej trzeć punktowo na mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnoo,tak hmm.gif

Pasta hmm.gif najlepsza będzie FARECLA G3,jej wadą jest to że lubi dużo wody,ale to jednocześnie zaleta ponieważ nie"przypalisz" lakieru rotfl.gif

Woda najlepiej gorąca,gąbkę polerską (najlepiej kolor gąbki pomarańczowy)moczysz kilka minut,i odwirowywujesz na maszynie by była wilgotna waytogo.gif na gąbkę nakłada się troszkę pasty i polerujesz dotąd aż pasta zniknie,nie wolno zapomnieć o zmaczaniu gąbki.

Polerowanie najlepiej zacząć od DOKłADNEGO umycia auta benzyną ekstrakcyjną w celu zmycia wosków,żywic i smoły.

Auto MUSI być zimne,a więc nie wolno pod żadnym pozorem robić tego na słońcu.

Przed polerowaniem warto dobrze okleić taśmą lakierniczą klamki ,listwy,i inne plastiki, a po polerowaniu koniecznie trzeba umyć padakę najlepiej karcherem,jakimś dobrym szamponem(polecam woskujący CASTROLa),i NAWOSKOWAć RęCZNIE w celu zabezpieczenia połysku i usunięcia zamazów z pasty.......................

UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.