Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Szarpanie samochodu

Featured Replies

Napisano

Witam 
Jeżdżę już cruzem od ponad tygodnia i pierwszy raz przy dłuższej jeździe w ciągu jednego dnia podczas jazdy na 1 przy próbie ruszania np na skrzyżowaniu czy przy korku pod światłami auto zaczyna szarpać. Przy zmianie biegu i późniejszej jeździe nie ma takiego problemu. Potrzebuje porady co to może być.
Chevrolet cruze sedan 1.8 Benzyna 

Napisano
4 godziny temu, Kubam012 napisał(a):

Witam 
Jeżdżę już cruzem od ponad tygodnia i pierwszy raz przy dłuższej jeździe w ciągu jednego dnia podczas jazdy na 1 przy próbie ruszania np na skrzyżowaniu czy przy korku pod światłami auto zaczyna szarpać. Przy zmianie biegu i późniejszej jeździe nie ma takiego problemu. Potrzebuje porady co to może być.
Chevrolet cruze sedan 1.8 Benzyna 

Sporo ludzi skarżyło się na "nieprecyzyjne" sprzęgło w cruze i lubiło szarpać w określonych warunkach, zwłaszcza jak było chłodno. Obserwuj temat i spróbuj wyczaić kiedy najczęściej się tak dzieje. Ciekawe czy ocieplenie przyniesie poprawę. Ale obawiam się że po prostu ten typ tak ma. Możliwę że pomogła by wymiana sprzęgła, ale jest to bez sensu jeśli jest sprawne. Jeśli nie masz gazu i nie wywala żadnych błędów to raczej nie wina silnika. 

Napisano
  • Autor

No właśnie takie dziwne to było, no niby teraz się oziębiło, i to akurat wczoraj w Krakowie zaobserwowałem. Właśnie też wątpię że sprzęgło bo to tylko tak rzuca przy próbie ruszenia a zwłaszcza w dużym korku. Byłem u mechanika i świece do wymiany ale to za bardzo nie zmieniło. Czekam jeszcze na wymiane rozrządu bo to auto z komisu zza granicy i może to też coś zmieni.

Napisano

Można jeszcze zweryfikować sitka na regulatorach zmiennych faz rozrządu.

Ale podstawa, to powymieniać filtry, olej i inne płyny eksploatacyjne.

Można zrobić płukankę przed wymianą oleju.

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.