Skocz do zawartości

ciśnienie w oponach


miller

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie powinno być ciśnienie (nie mam na wlewie od paliwa) w oponach przy 3 osobach a jakie przy pełnym obciążeniu? Nie wiem czy to ma znaczenie ale zamiast opon 155/80R14 (takie były chyba seryjnie montowane) mam 175/70R13

Z góry dziekuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie powinno być ciśnienie (nie mam na wlewie od paliwa) w oponach

> przy 3 osobach a jakie przy pełnym obciążeniu? Nie wiem czy to

> ma znaczenie ale zamiast opon 155/80R14 (takie były chyba

> seryjnie montowane) mam 175/70R13

> Z góry dziekuję za odpowiedzi

lelek dobrze mówi ... przód 2,1 bara tył 1,9 bara.

ale ja tu z taką zależnością:

zawsze pompuję kółka na jakiejś okolicznej stacji ARGE na któej jest zwykły kompresor z analogowym cisnieniomierzem. Że mi powietrrze ciut zmyka a dawno tam nie byłem to zajechałem dziś na Orlen. Podjeżdżam pod kompresor - jest ten automatyczny na którym ustawiasz wartość zakładasz na wentyl i sam pompuje. Więc ja mu 2,1 (bo widzę że jednostki to bary) zakładam na wentyle a tu mi pokazuje że jest 3,0 i odciagnął powietrza na 2,1. Ale myślę - jakoś mało - przejechałem się i fakt - byja strasznie. Więc podjechałem na starą ARGE - zwykły kompresor w łapę, zakładam a ten mi pokazuje 1,2 bara crazy.gif - dopompowałem tam na 2,1 i jest ok.

Dlatego powiedzcie mi .... co to qchnia za ustrojstwo ?? Czy są jakieś przeliczniki czy jak ?? :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.