Skocz do zawartości

Mikro test - Dacia Logan 1,5 dCi ;)


konger

Rekomendowane odpowiedzi

Komus obiecalem napisac kilka zdan z przejazdzki Dacia Logan 1,5 dCi, podobno siakas lepsza wersja byla, bo lusterka ustawiane od wewnatrz oraz material w bagazniku zlosnik.gif A i byla z klima. Kumpel kupil takich 9 sztuk na taksowki - za jedna placil 35 kzl. Czy warto ?

Moze od razu plusy i minusy:

+ - silnik, klima zlosnik.gif autko ladnie sie zbiera pomiedzy 2500 - 3500 obr/min;

+ - pozycja za kolkiem bez zastrzezen - siedzi sie wprawdzie wysoko, jednych to moze draznic, ale czulem sie jakbym jakims minivanem jechal;

+ - jako tako powiedzmy, ze w miare sporo miejsca, zwazywszy na klase auta;

+ - poki co, dobre wyciszenie, choc jazda po wertepach byla "uciazliwa", gdyz zawieszenie bylo slychac w postaci gluchych dzwiekow, co tez niektorych moze denerwowac;

+ - przyzwoite hamulce

- - dzwiek migajacego kierunkowskazu!

- - zawiasy od klapy bagaznika wchodza do srodka

- - lusterka zewnetrzne !!!!!! - tragedia, brak slow do opisania zlosnik.gif

- - bardzo twarde plastiki, ale patrzac na klase i cene auta - norma...

To takie najglowniejsze, ktore jeszcze pamietam, gdyz jezdzilismy nimi kilka dni temu, jeszcze jak upaly doskwieraly, na szczescie klima chodzila bardzo sprawnie. Ergonomia przelacznikow moze byc, choc regulacja nawiewu itd. zdecydowanie za nisko zostala umieszczona. Przydalaby sie regulacja fotela na wysokosc. Lub chociaz kierownicy, aczkolwiek nikomu z nas zle sie nie jechalo (kazdy innego wzrostu)...

Mysle, ze za 35 kzl jest w czym wybierac w segmencie uzywanych aut, jednak jesli ktos chce miec cos nowego, malego z duzym bagaznikiem, dieslem, klima, itd. to jest w miare dobra propozycja, choc jak za ta cene to pare rzeczy mozna by dolozyc...

Jezdzil ktos jeszcze tym autkiem ? Jakie ma spostrzezenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem 1.6 benzynka fajnie sie zbiera ale jest głosny.

Co do kokpitu a w szczególnosci uchwytów do zamykania drzwi od wewnatrz to lipa straszna plastik twardy i strasznie tandetny. Troche dziwna cena ja jak sie tym modelem interesowałem z full wypasem w PB to wyszlo cos koło 40kzł wiec z dieslem cena byłaby straszniejsza ale twój kolega kupował kilka od razu wiec moze dlatego dostał super cene???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jezdziłem 1.6 benzynka fajnie sie zbiera ale jest głosny.

> Co do kokpitu a w szczególnosci uchwytów do zamykania drzwi od

> wewnatrz to lipa straszna plastik twardy i strasznie tandetny.

> Troche dziwna cena ja jak sie tym modelem interesowałem z full

> wypasem w PB to wyszlo cos koło 40kzł wiec z dieslem cena byłaby

> straszniejsza ale twój kolega kupował kilka od razu wiec moze

> dlatego dostał super cene???

Nie wiem, auto w dieslu i z klima, nic wiecej... W leasing bral to moze przez to... Z tym, ze u Ciebie bylo pelne wyposazenie, a tu praktycznie nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.