Skocz do zawartości

Astra G - woda na dywaniku kierowcy ?


hasan

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich opadach w mojej asterce pojawiła się woda pod nogami kierowcy. Pooglądałem trochę auto i nic nie znalazłem. Od strony silnika (pod pedałami) sucho, tapicerka drzwi bocznych sucha. Na uszczelce drzwi też nie zauważyłem śladów przecieku. Woda gromadzi się w rogu przy drzwiach i fotelu kirowcy. Wpadłem na pomysł posmarowania uszczelki kredą (szkolną), może pozostaną jakieś ślady. Może ktoś z was miał podobną przygodę z wodą w G i pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem nawet dzisiaj taki watek tyle ze chodzilo o asterke F, do sprawdzenia tam wystarczylo albo korki w podlodze, takie plastikowe, albo uszczelka ktora przylega do przedniej szyby na dole, co przechodzi w plastikowa oslone podszybia, gdzie znajduje sie filtr pp, przejrzyj to ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po ostatnich opadach w mojej asterce pojawiła się woda pod nogami

> kierowcy. Pooglądałem trochę auto i nic nie znalazłem. Od strony

> silnika (pod pedałami) sucho, tapicerka drzwi bocznych sucha. Na

> uszczelce drzwi też nie zauważyłem śladów przecieku. Woda

> gromadzi się w rogu przy drzwiach i fotelu kirowcy. Wpadłem na

> pomysł posmarowania uszczelki kredą (szkolną), może pozostaną

> jakieś ślady. Może ktoś z was miał podobną przygodę z wodą w G i

> pomoże ?

A może pojechać na myjnie, i w trakcie mycia pooglądać sobie od środka skąd leci. Najlepsza będzie ręczna samoobsługowa, Tylko że potrzeba kogoś do pomocy, coby polewał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.