Skocz do zawartości

CC 700


velo86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do zakupu tego autka: CC

Mam prosbe, z tego co widzicie warto? cena czy nie jest zbyt niska? Jak sadzicie? Wiem ze silnik maly ale dla mnie na ta chwile wystarczy. Prosze o porade jak najszybciej bo jutro ide zobaczyc i jak bedzie ok to kupuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Przymierzam sie do zakupu tego autka: CC

> Mam prosbe, z tego co widzicie warto? cena czy nie jest zbyt niska?

> Jak sadzicie? Wiem ze silnik maly ale dla mnie na ta chwile

> wystarczy. Prosze o porade jak najszybciej bo jutro ide zobaczyc

> i jak bedzie ok to kupuje..

mialem 700stke pół roku , wczesniej mialem malucha i zmieniając auto chyba nie odczułem zmiany, szczególnie w przyspieszeniu smile.gif zrobilem swapa na 900 i jest super -> przy wyprzedzaniau nie musze sie bać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Przymierzam sie do zakupu tego autka: CC

> Mam prosbe, z tego co widzicie warto? cena czy nie jest zbyt niska?

> Jak sadzicie? Wiem ze silnik maly ale dla mnie na ta chwile

> wystarczy. Prosze o porade jak najszybciej bo jutro ide zobaczyc

> i jak bedzie ok to kupuje..

Witam!

Musisz dokładnie obejrzec ten samochodzik. Jest wykonany psełdo tuning (te czarne lampy napewno nie spodoba się niebieskim) a więc jak tuning to wiadomo że jeździł jakiś "młody' który mógl mieć ciężką nogę. Sprawdz wyglad lewarka i kierownicy czy nie są aż nadto wytarte, śrubki odkcania osłony licznika, sprawdź teź pasowanie elementów zwłąszcza szpary pomiędzu klapą przednia a błotnikami (nierówne lub zbyt duże/male odległości moga swiadczyć iż auto jest powypadkowe) szyby czy aby wszystkie są z jednego rocznika( czasem zdarza się ze niektóre szyby fabrycznie są rok starsze ale to mogą być obie szyby tylnie lub przednie) jeśli jest np przednia z 97 a jedna boczna z 98 to wiemy że cos tu nie gra.

Oglądając ten wygląd samochidu nie wierzę w przebieg sprawdz dokładnie silnik na stacji (najlepiej zaufanej) lub u znajomego mechanika nie pozwól aby sprzedawca narzucił Ci stacje diagnostyczną. sprawdzić stan opon i daty produkcji lamp też nie zaszkodzi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Przymierzam sie do zakupu tego autka: CC

> Mam prosbe, z tego co widzicie warto? cena czy nie jest zbyt niska?

> Jak sadzicie? Wiem ze silnik maly ale dla mnie na ta chwile

> wystarczy. Prosze o porade jak najszybciej bo jutro ide zobaczyc

> i jak bedzie ok to kupuje..

ODPUŚĆ sobie.Po pierwsze to nie wiadomo ,czy wogóle jeszcze jest,bo komisy nie aktualizują swoich ogłoszeń.Jeśli nie jest sprzedany,to już znak co to jest(1000 wyświetleń-to znaczy,że stoi kilka miesięcy)Napewno lakier nieorginalny,bo takich nie było,więc sie nie dowiesz po jakich był przejściach.Cena jest zbyt niska,jak na komis ,więc musi to być trup.Stanowczo odradzam.Też jestem na etapie szukania cieniasa dla żony,ale na takie "okazje "to wcale nie zaglądam.Generalnie w pie..... ŁODZI nie ma nic do kupienia.Wiem,bo bujam się po giełdach i gratce ponad miesiąc.Poniżej 3 tys. to teraz już nawet nie zaglądam. crazy.gifwrrr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem 700stke pół roku , wczesniej mialem malucha i zmieniając auto

> chyba nie odczułem zmiany, szczególnie w przyspieszeniu

> zrobilem swapa na 900 i jest super -> przy wyprzedzaniau nie

> musze sie bać

to ty chyba lipnego tego cieniasa miałeś skoro twierdzisz że nie było różnicy , mialem 4 lata malucha(ito nie najgorszego) to wiem (oczywiście nie jest to jakas różnica kolosalna ale znaczna) 900 tki tak wogóle to sie nie opłaca brać tylko jakieś punto 1,2 75 km to jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba dam sobie z nim spokoj.. poszukiwan ciag dalszy.. a apropo nie wiecie moze obilo wam sie o uszy ze ktos chce sprzedac golfa II albo cienkiego albo uno albo kadetta w tej cenie w miare w dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak ok tylko ciezko jest dostac za ta kase cento z wiekszym silnikiem chociaz 900 na rynku jest kupa 700 ale 900 nie widzialem jeszcze a usilnie szukam.. Poza tym zastanawiam sie czy odpowiadalo by mi moim gabarytom ( 192 cm wzrostu i wcale nie szczuplak wink.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Przymierzam sie do zakupu tego autka: CC

> Mam prosbe, z tego co widzicie warto? cena czy nie jest zbyt niska?

> Jak sadzicie? Wiem ze silnik maly ale dla mnie na ta chwile

> wystarczy. Prosze o porade jak najszybciej bo jutro ide zobaczyc

> i jak bedzie ok to kupuje..

kupuj zeby.GIF takie zaglowki potrzebuje w zamian za seryjne z cc 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehe tak ok tylko ciezko jest dostac za ta kase cento z wiekszym

> silnikiem chociaz 900 na rynku jest kupa 700 ale 900 nie

> widzialem jeszcze a usilnie szukam.. Poza tym zastanawiam sie

> czy odpowiadalo by mi moim gabarytom ( 192 cm wzrostu i wcale

> nie szczuplak )

da rade.. mam 196 cm i bez problemu sie mieszczę, niejednokrotnie przejzdzalem nim kilkaset km bez wiekszego zmeczenia. A i chudzielec nei jestem - lata chlania piwska uksztaltowaly moj brzuchol. Zaryzykuję nawet stwierdzenie ze jakos mi wygodneij w cc niz w sc - pewnie przez tą deskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Przymierzam sie do zakupu tego autka: CC

> Mam prosbe, z tego co widzicie warto? cena czy nie jest zbyt niska?

> Jak sadzicie? Wiem ze silnik maly ale dla mnie na ta chwile

> wystarczy. Prosze o porade jak najszybciej bo jutro ide zobaczyc

> i jak bedzie ok to kupuje..

egzemplarz nieudolnie stylizowany na sportinga, hehe. Moze sie myle ale jakos nie sądze zeby komus chcialo sie przemalowywac CAłY samochód bez wyraznej przyczyny. Byc moze przezyl małą wojnę... Podejrzanie wyglada ta maska jakos tak dziwnie odstająca...

mysle ze lepiej bedzie szukac dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> egzemplarz nieudolnie stylizowany na sportinga, hehe. Moze sie myle

> ale jakos nie sądze zeby komus chcialo sie przemalowywac CAłY

> samochód bez wyraznej przyczyny. Byc moze przezyl małą wojnę...

No wlasnie to samo myslalem i dlatego chcialem sie Was spytac..

> Podejrzanie wyglada ta maska jakos tak dziwnie odstająca...

Tez mi sie ona nie podobala, poza tym jakby sie przyjzec to jest troche inny odcien zoltego albo tak cien pada..

> mysle ze lepiej bedzie szukac dalej

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.