Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gardi1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gardi1

  1. witam, niedawno kupiłem Pandę w wersji Dynami z alarmem i centralnym z pilota - niestety w drzwiach kierowcy nie działa czujka otwartych drzwi - tzn po otwarciu drzwi nie zapala sie podświetlenie kabiny + brak kontrolki na desce. Widziałem, że nie ma tam klasycznej krańcówki czyli przycisku między drzwiami i słupkiem, podejrzewam, że sygnał idzie z zamka - możecie proszę powiedzieć jaki to jest przewód - jest tam jakiś bezpiecznik? Wszystkie pozostałe drzwi działają poprawnie
  2. gardi1 odpowiedział szypkiwonsz na temat - Opel
    pozostałość po halogenach
  3. gardi1 odpowiedział michalek85 na temat - Opel
    u tego drugiego kupiłem swoją Zafirę - przygotowana pod sprzedaż (nawoskowana pod kolor co by rysek nie było widać) ale mogę polecić - przebieg i to ze bezwypadkowy okazały się prawdą
  4. zdejmij obudowę rozrządu i bedziesz wiedział czy pasek nie kąpie się w oleju a elektrozawór jest suchy?
  5. zdjęcie zrób - może to chłodniczka oleju
  6. thx, ale chyba narazie nie dam rady finansowo - KZFR tez czekają na wymiane. Dzięki za info - kupie FEBI i będę dzwonił lokalnie - teraz wiem, z jakimi cenami mogę się spotkać - dzięki
  7. prosze o wiecej info...
  8. o widzisz - daje to jakiś pogląd sytuacji, podzownię po innych serwisach... co było u Ciebie przyczyną wymiany?
  9. Witam, mam stuk lub jak to nazwać odczuwalne przesuwanie się silnika podczas ruszania i gwałtowniejszego hamowania, przenosi mi się to na nadwozie - sprawdzono i stwierdzono luz na tulejach kołyski/sanek - jakie mogą być koszta wymiany - patrzyłem na alledrogo i tam kosztuja po 20 zł szt - ile mechanior może skasować za robotę? Pytałem w seriwsie gdzie serwisuje zośkę - mówili cos około 500-700, nie za dużo?
  10. spoko w 1,8 wentylator sie wlancza przy 108st
  11. bo sterowanie do programowania i zamykania/otwierania z kluczyka idzie osobnym kablem. Cieszę się, że pomogłem
  12. miałem dokładnie tak samo, do tego nie domykało mi szyb z pilota - powód przerwany przewód między drzwiami a nadwoziem
  13. tył? przewody w drzwiach?
  14. ta syrenka jeździ??? dobrze rozumiem? Jakiś dziadek przywiązany do swego samochodu?
  15. gardi1 odpowiedział Lukass186 na temat - Opel
    > Dziękuję > Dzwoniłem do Katowic. Jakby kogoś interesowało to sama robocizna 150zł. > Wszystko razem z gratami w najgorszym wypadku 600zł. Daj znac jak poszło - też będę musiał się tematem zainteresować
  16. gardi1 odpowiedział SAS44 na temat - Opel
    aktywne sa opcją - jeżeli są to wnętrzności fotela tez sa inne - jezeli na tulejce jest napisane ACTIVE masz aktywne (zagłówki same w sobie sa takie same dla obu wersji) , ale jeszcze raz - tulejki zagłówka są zaprojektowane do danych zagłówków, poparte to jest testami przed wdrożeniem modelu do produkcji, jestem przeciwnikiem podmieniania zagłówków z innej marki
  17. gardi1 odpowiedział SAS44 na temat - Opel
    ciekawe jak sie to zachowa przy uderzeniu w tył (nie życzę oczywiście). Zamontuj z Astry 3 (lub Zafiry) tulejki są takie same a bezpieczeństwo o wiele większe, nachylenie zagłówków też jest większe....miałem tak w merivie, gdzie wymieniłem na astrę3 - oryginały z merivy miały zerowe nachylenie
  18. gardi1 odpowiedział BeeM na temat - Opel
    A wysiadanie na ciasnych parkingach? Nie wyobrażam sobie wyjąc dziecka z fotelika kiedy obok zaparkuje inny samochód, jedziłem meriva A, wnętrze super, ale nie przesiadłbym się do meryB, ze wzgędu na rodzinkę
  19. mam czujkę w Zafirze B (2005) i jestem mega zadowolony - działa tak jak powinien, może tylko przy mżawce można się czepiać za rzadkimi machnięciami (lubię mieć czystą szybę może sie czepiam) - ale poza-tym gitara
  20. dzień po zdarzeniu, wyczyscilem czujnik - auto odpaliło i narazie jezdzi bez klopotów dzieki za rady
  21. Witam, trochę pilne, ojciec jeździ juz 8 lat moim byłym cc700, normalnie auto stacjonuje pod Częstochową, jednakże dzis zagościł w Tychach. Otóz przy powrocie na wieś auto zgasło i przestało współpracować - odpala na 3 sekundy i gasnie....sprawdziłem cewkę - daje iskę, pompka wygląda na sprawną - gaźnik (FOS)? co tam mogło paść? Dodam, że jakis miesiąc temu była wymieniana UPG (zalewało po świece płynem, od tej pory jezdził bez kłopotów, a dziś taki zonk. Rady? Nie będe tego cc holował, bo spale sprzegło w mojej Zafirce (ojciec ma juz swoje lata i praktycznie cały czas noga na hamulcu )
  22. > u moich rodziców w Twingo był identyczny objaw i była to wina czujnika położenia wału to jest to!
  23. w merivie z14xep - podczas jazdy w trasie bez klimy 87 st, z klimą równe 90, w korku lub w mieście przy upałach dochodziła do 95- 97 - potem wentylator robił robotę
  24. > No właśnie dokładnie o to pytam czyli tak w Corsie jest, że temperatura na wskaźniku jest > "ruchoma" ? > Mam Fiata Stilo i jak się nagrzeje to nie zależnie od tego czy jadę czy stoję w korku wskazówka > jest "na pion" dlatego pytam jest ruchoma - w merivie było tak samo
  25. działają zdrowa podłoga a progi? jak drzwi? jak silnik i skrzynia? Wnętrze w oryginale czy wieś tjun? Opony? Jesli ok 1100 zł - max 1500 pod warunkiem orginału

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.