Zawartość dodana przez gardi1
-
oświetlenie kabiny - dynamic
witam, niedawno kupiłem Pandę w wersji Dynami z alarmem i centralnym z pilota - niestety w drzwiach kierowcy nie działa czujka otwartych drzwi - tzn po otwarciu drzwi nie zapala sie podświetlenie kabiny + brak kontrolki na desce. Widziałem, że nie ma tam klasycznej krańcówki czyli przycisku między drzwiami i słupkiem, podejrzewam, że sygnał idzie z zamka - możecie proszę powiedzieć jaki to jest przewód - jest tam jakiś bezpiecznik? Wszystkie pozostałe drzwi działają poprawnie
- Co to jest?
-
Poszukiwany kontakt
u tego drugiego kupiłem swoją Zafirę - przygotowana pod sprzedaż (nawoskowana pod kolor co by rysek nie było widać) ale mogę polecić - przebieg i to ze bezwypadkowy okazały się prawdą
-
WYCIEK OLEJU ZAFIRA B 1,8 POMOCY :-)
zdejmij obudowę rozrządu i bedziesz wiedział czy pasek nie kąpie się w oleju a elektrozawór jest suchy?
-
WYCIEK OLEJU ZAFIRA B 1,8 POMOCY :-)
zdjęcie zrób - może to chłodniczka oleju
-
Zafira B - tuleje kołyski/sanek
thx, ale chyba narazie nie dam rady finansowo - KZFR tez czekają na wymiane. Dzięki za info - kupie FEBI i będę dzwonił lokalnie - teraz wiem, z jakimi cenami mogę się spotkać - dzięki
-
Zafira B - tuleje kołyski/sanek
prosze o wiecej info...
-
Zafira B - tuleje kołyski/sanek
o widzisz - daje to jakiś pogląd sytuacji, podzownię po innych serwisach... co było u Ciebie przyczyną wymiany?
-
Zafira B - tuleje kołyski/sanek
Witam, mam stuk lub jak to nazwać odczuwalne przesuwanie się silnika podczas ruszania i gwałtowniejszego hamowania, przenosi mi się to na nadwozie - sprawdzono i stwierdzono luz na tulejach kołyski/sanek - jakie mogą być koszta wymiany - patrzyłem na alledrogo i tam kosztuja po 20 zł szt - ile mechanior może skasować za robotę? Pytałem w seriwsie gdzie serwisuje zośkę - mówili cos około 500-700, nie za dużo?
-
Opel Corsa C - wysoka temperatura ? czy norma ?
spoko w 1,8 wentylator sie wlancza przy 108st
-
Zafira B nie otwiera się szyba.
bo sterowanie do programowania i zamykania/otwierania z kluczyka idzie osobnym kablem. Cieszę się, że pomogłem
-
Zafira B nie otwiera się szyba.
miałem dokładnie tak samo, do tego nie domykało mi szyb z pilota - powód przerwany przewód między drzwiami a nadwoziem
-
Zafira B nie otwiera się szyba.
tył? przewody w drzwiach?
-
w ciągłej eksploatacji
ta syrenka jeździ??? dobrze rozumiem? Jakiś dziadek przywiązany do swego samochodu?
-
Z18XER regulacja zaworów
> Dziękuję > Dzwoniłem do Katowic. Jakby kogoś interesowało to sama robocizna 150zł. > Wszystko razem z gratami w najgorszym wypadku 600zł. Daj znac jak poszło - też będę musiał się tematem zainteresować
-
[G] Zagłówek regulowany
aktywne sa opcją - jeżeli są to wnętrzności fotela tez sa inne - jezeli na tulejce jest napisane ACTIVE masz aktywne (zagłówki same w sobie sa takie same dla obu wersji) , ale jeszcze raz - tulejki zagłówka są zaprojektowane do danych zagłówków, poparte to jest testami przed wdrożeniem modelu do produkcji, jestem przeciwnikiem podmieniania zagłówków z innej marki
-
[G] Zagłówek regulowany
ciekawe jak sie to zachowa przy uderzeniu w tył (nie życzę oczywiście). Zamontuj z Astry 3 (lub Zafiry) tulejki są takie same a bezpieczeństwo o wiele większe, nachylenie zagłówków też jest większe....miałem tak w merivie, gdzie wymieniłem na astrę3 - oryginały z merivy miały zerowe nachylenie
-
Meriva B i jej drzwi
A wysiadanie na ciasnych parkingach? Nie wyobrażam sobie wyjąc dziecka z fotelika kiedy obok zaparkuje inny samochód, jedziłem meriva A, wnętrze super, ale nie przesiadłbym się do meryB, ze wzgędu na rodzinkę
-
[H] Wycieraczki- praca przerywana
mam czujkę w Zafirze B (2005) i jestem mega zadowolony - działa tak jak powinien, może tylko przy mżawce można się czepiać za rzadkimi machnięciami (lubię mieć czystą szybę może sie czepiam) - ale poza-tym gitara
-
pilne - siedemseta zdechła i nie odpala
dzień po zdarzeniu, wyczyscilem czujnik - auto odpaliło i narazie jezdzi bez klopotów dzieki za rady
-
pilne - siedemseta zdechła i nie odpala
Witam, trochę pilne, ojciec jeździ juz 8 lat moim byłym cc700, normalnie auto stacjonuje pod Częstochową, jednakże dzis zagościł w Tychach. Otóz przy powrocie na wieś auto zgasło i przestało współpracować - odpala na 3 sekundy i gasnie....sprawdziłem cewkę - daje iskę, pompka wygląda na sprawną - gaźnik (FOS)? co tam mogło paść? Dodam, że jakis miesiąc temu była wymieniana UPG (zalewało po świece płynem, od tej pory jezdził bez kłopotów, a dziś taki zonk. Rady? Nie będe tego cc holował, bo spale sprzegło w mojej Zafirce (ojciec ma juz swoje lata i praktycznie cały czas noga na hamulcu )
-
Kto ma/miał CLIO 2 (immobiliser)
> u moich rodziców w Twingo był identyczny objaw i była to wina czujnika położenia wału to jest to!
-
Corsa C i prawie 100'C w korku
w merivie z14xep - podczas jazdy w trasie bez klimy 87 st, z klimą równe 90, w korku lub w mieście przy upałach dochodziła do 95- 97 - potem wentylator robił robotę
-
Corsa C i prawie 100'C w korku
> No właśnie dokładnie o to pytam czyli tak w Corsie jest, że temperatura na wskaźniku jest > "ruchoma" ? > Mam Fiata Stilo i jak się nagrzeje to nie zależnie od tego czy jadę czy stoję w korku wskazówka > jest "na pion" dlatego pytam jest ruchoma - w merivie było tak samo
-
Prośba o wycenę maluszka
działają zdrowa podłoga a progi? jak drzwi? jak silnik i skrzynia? Wnętrze w oryginale czy wieś tjun? Opony? Jesli ok 1100 zł - max 1500 pod warunkiem orginału