-
[K] porady przed zakupowe 😁
Był problem w pewnych seriach, podobno pedał robi się miękki, ale jest na to kampania naprawcza. Jedziesz i wymieniają. U mnie nic się nie dzieje.
-
[K] motor 1.2 130KM
Średnie spalanie mam ok. 6.5 ltr/100 km (70% miasto Warszawa). Jak na razie 51 tys km nie dzieje się nic.
-
Fiat Bravo 2 Stuki w zawieszeniu w deszczowe dni
Dokładnie to samo miałem w Oplu Zafira. Dodatkowo góra amortyzatora z nakrętką cała skorodowana.
-
Astra K - nie działa światło do jazdy dziennej
Jak na taki przebieg, całkiem nieźle.
-
Astra K - nie działa światło do jazdy dziennej
Jak na taki przebieg to całkiem nieźle. Coś robiłeś do tej pory przy asterce?
-
Corvetta LPG
Moja C4, nie upalana ok. 20 ltr w mieście.
-
Astra K, jaki silnik?
Mam 1.4 150 koni. Jeździ przyzwoicie, w mieście spalanie nie przekracza 7 l, liczone samemu. Na razie przebieg 37 tys., bez problemów. Z diesli Opla się wyleczyłem
-
używacie na koła śrub antykradzieżowych ?
Ja osobiście mam. W Warszawie jest ostatnio niesamowity wzrost kradzieży kół, dodatkowo katalizatorów i tablic rejestracyjnych
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Nieistotne, czy będziesz ganiał po urzędach, czy zgłosisz to elektronicznie. Przekaz był, aby takie rzeczy zgłaszać. Ja w zeszłym roku zrobiłem to akurat osobiście, ponieważ załatwiałem też inne sprawy. Jeśli nic nie trzeba, możesz nie zgłaszać, jest mi to obojętne
-
Rejestracja zakupionego samochodu
No teraz nie trzeba, spokojnie można to załatwić elektronicznie, jak wyżej kolega pisał.
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Tak właśnie trzeba robić
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Dokładnie, zawsze zgłaszam osobiście. Na umowie sprzedaży stawiają pieczątki Wydział Komunikacji i ubezpieczyciel.
-
Adamro zmienił swoje zdjęcie profilowe
- Astra J
-
Mercedes W204 potrzebne opnie
Dokładnie
-
Mercedes W204 potrzebne opnie
A wg Ciebie jaki silnik ma powalać?