Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Adamro

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Adamro

  1. Był problem w pewnych seriach, podobno pedał robi się miękki, ale jest na to kampania naprawcza. Jedziesz i wymieniają. U mnie nic się nie dzieje.
  2. Adamro odpowiedział vtorek na temat - Opel
    Średnie spalanie mam ok. 6.5 ltr/100 km (70% miasto Warszawa). Jak na razie 51 tys km nie dzieje się nic.
  3. Dokładnie to samo miałem w Oplu Zafira. Dodatkowo góra amortyzatora z nakrętką cała skorodowana.
  4. Jak na taki przebieg, całkiem nieźle.
  5. Jak na taki przebieg to całkiem nieźle. Coś robiłeś do tej pory przy asterce?
  6. Adamro odpowiedział lucash na temat - Motokącik
    Moja C4, nie upalana ok. 20 ltr w mieście.
  7. Adamro odpowiedział Doom na temat - Opel
    Mam 1.4 150 koni. Jeździ przyzwoicie, w mieście spalanie nie przekracza 7 l, liczone samemu. Na razie przebieg 37 tys., bez problemów. Z diesli Opla się wyleczyłem
  8. Ja osobiście mam. W Warszawie jest ostatnio niesamowity wzrost kradzieży kół, dodatkowo katalizatorów i tablic rejestracyjnych
  9. Nieistotne, czy będziesz ganiał po urzędach, czy zgłosisz to elektronicznie. Przekaz był, aby takie rzeczy zgłaszać. Ja w zeszłym roku zrobiłem to akurat osobiście, ponieważ załatwiałem też inne sprawy. Jeśli nic nie trzeba, możesz nie zgłaszać, jest mi to obojętne
  10. No teraz nie trzeba, spokojnie można to załatwić elektronicznie, jak wyżej kolega pisał.
  11. Tak właśnie trzeba robić
  12. Dokładnie, zawsze zgłaszam osobiście. Na umowie sprzedaży stawiają pieczątki Wydział Komunikacji i ubezpieczyciel.
  13. Adamro odpowiedział markot na temat - Opel
    W marcu miałeś kupować opla, teraz w październiku golfa. Co jeszcze
  14. Dokładnie
  15. A wg Ciebie jaki silnik ma powalać?
  16. Jak taki przebieg i auto pewne to ja bym brał
  17. Widocznie ople i toyoty to totalna lipa - takie miałem do tej pory. Jak brać to tylko francuskie.
  18. Kamaza nie miałem, to nie wiem. Wszystkie diesle jakie miałem, nie licząc obecnego miałem od nowości. I żaden z nalotem kilkaset tysięcy nie zapaliłby na mrozie bez podgrzania świecami.
  19. Adamro odpowiedział analyzer64 na temat - Motokącik
    I ja Inni się przyznali to i ja też
  20. Adamro odpowiedział cumel na temat - Zrób to sam
    Dokładnie taki sobie zrobiłem. Trójnóg, okrągły ruszt wiszący na łańcuchu.
  21. Dokładnie. W zafirze kiedyś jak padła, miałem spory problem z dojechaniem do serwisu.
  22. Piszecie informacje teoretyczne z Wikipedii, a jeszcze jest coś takiego jak praktyka. Miałeś kiedyś jakiegokolwiek diesla? Chciałbym zobaczyć takiego nienowego zapalającego na mrozie bez świec żarowych
  23. Znajomy taksówkarz ma taką z 2002 roku. Nalot ponad min km. W życiu bym nie powiedział, że ma 14 lat i tyle km. Powiedział, że nie sprzedaje bo auto nie chce się psuć i będzie jeździł aż się rozsypie.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.