Zawartość dodana przez Adamro
-
[K] porady przed zakupowe 😁
Był problem w pewnych seriach, podobno pedał robi się miękki, ale jest na to kampania naprawcza. Jedziesz i wymieniają. U mnie nic się nie dzieje.
-
[K] motor 1.2 130KM
Średnie spalanie mam ok. 6.5 ltr/100 km (70% miasto Warszawa). Jak na razie 51 tys km nie dzieje się nic.
-
Fiat Bravo 2 Stuki w zawieszeniu w deszczowe dni
Dokładnie to samo miałem w Oplu Zafira. Dodatkowo góra amortyzatora z nakrętką cała skorodowana.
-
Astra K - nie działa światło do jazdy dziennej
Jak na taki przebieg, całkiem nieźle.
-
Astra K - nie działa światło do jazdy dziennej
Jak na taki przebieg to całkiem nieźle. Coś robiłeś do tej pory przy asterce?
-
Corvetta LPG
Moja C4, nie upalana ok. 20 ltr w mieście.
-
Astra K, jaki silnik?
Mam 1.4 150 koni. Jeździ przyzwoicie, w mieście spalanie nie przekracza 7 l, liczone samemu. Na razie przebieg 37 tys., bez problemów. Z diesli Opla się wyleczyłem
-
używacie na koła śrub antykradzieżowych ?
Ja osobiście mam. W Warszawie jest ostatnio niesamowity wzrost kradzieży kół, dodatkowo katalizatorów i tablic rejestracyjnych
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Nieistotne, czy będziesz ganiał po urzędach, czy zgłosisz to elektronicznie. Przekaz był, aby takie rzeczy zgłaszać. Ja w zeszłym roku zrobiłem to akurat osobiście, ponieważ załatwiałem też inne sprawy. Jeśli nic nie trzeba, możesz nie zgłaszać, jest mi to obojętne
-
Rejestracja zakupionego samochodu
No teraz nie trzeba, spokojnie można to załatwić elektronicznie, jak wyżej kolega pisał.
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Tak właśnie trzeba robić
-
Rejestracja zakupionego samochodu
Dokładnie, zawsze zgłaszam osobiście. Na umowie sprzedaży stawiają pieczątki Wydział Komunikacji i ubezpieczyciel.
- Astra J
-
Mercedes W204 potrzebne opnie
Dokładnie
-
Mercedes W204 potrzebne opnie
A wg Ciebie jaki silnik ma powalać?
-
Mercedes W204 potrzebne opnie
Jak taki przebieg i auto pewne to ja bym brał
-
dziś kolej na mnie - jaki silnik do combo b
Widocznie ople i toyoty to totalna lipa - takie miałem do tej pory. Jak brać to tylko francuskie.
-
Picowanie wnętrza.
- dziś kolej na mnie - jaki silnik do combo b
Kamaza nie miałem, to nie wiem. Wszystkie diesle jakie miałem, nie licząc obecnego miałem od nowości. I żaden z nalotem kilkaset tysięcy nie zapaliłby na mrozie bez podgrzania świecami.- Picowanie wnętrza.
I ja Inni się przyznali to i ja też- Grill mojej roboty.
Dokładnie taki sobie zrobiłem. Trójnóg, okrągły ruszt wiszący na łańcuchu.- wspomaganie kierownicy albo brak
Dokładnie. W zafirze kiedyś jak padła, miałem spory problem z dojechaniem do serwisu.- dziś kolej na mnie - jaki silnik do combo b
Piszecie informacje teoretyczne z Wikipedii, a jeszcze jest coś takiego jak praktyka. Miałeś kiedyś jakiegokolwiek diesla? Chciałbym zobaczyć takiego nienowego zapalającego na mrozie bez świec żarowych- Octavia - 2001, czyli czy brać czy nie
Znajomy taksówkarz ma taką z 2002 roku. Nalot ponad min km. W życiu bym nie powiedział, że ma 14 lat i tyle km. Powiedział, że nie sprzedaje bo auto nie chce się psuć i będzie jeździł aż się rozsypie.- Megane II 1.6 nie działa nawiew.
Dzięki - dziś kolej na mnie - jaki silnik do combo b
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.