-
Hak wbity w dowodzie, lecz fizycznie nie przyczepiony do samochodu. Czy to oznacza kłopoty podczas kontroli?
W Espace zdemontowałem hak 6 lat temu. Bo nie mam przyczepy a po co wozić 40 kg zelastwa przez tyle lat. Na przeglądzie chyba tylko raz zwrócił uwagę gdzie jest hak to powiedziałem ze jest demontowalny. No bo jest, na 7 srubach 😉
-
Pojazd mini kamper baza co wybrać propozycje dyskusja
1,45.
-
Pojazd mini kamper baza co wybrać propozycje dyskusja
Teraz latam Maruti 😉
-
Pojazd mini kamper baza co wybrać propozycje dyskusja
Jutro sprawdzę ale ja po nim chodzę ze zgiętymi plecami 😉 W Renault Espace muszę chodzić na "czworakach" 😉
-
Pojazd mini kamper baza co wybrać propozycje dyskusja
Ale mówimy o aucie za 15tys zł. Albo van i mało miejsca . Albo duzo miejsca i auto z innej epoki. Prosty wybór 🙂
-
Pojazd mini kamper baza co wybrać propozycje dyskusja
Stoi mi na placu. Wersja niska i długa. Mam jeszcze na placu vana Espace I generacji. Moim zdaniem w Mercu jest 3 razy wiecej miejsca 😉
-
Pojazd mini kamper baza co wybrać propozycje dyskusja
Mercedes MB100 🙂
-
Ładowanie akumulatora bez gniazdka
Mam trzy auta. Jedno jezdzi a dwa mają odpięte akumulatory. Jedynie wkurzające ze radio traci ustawienia i trzeba na nowo ustawiać...
-
Uniwersalna klimatyzacja
Jak ktoś nie chodzi o estetyczny wygląd to lepiej kupić dowolny zestaw klimy z uzywanej osobówki. Zazwyczaj w kamperze jest duzo miejsca pod maską i w środku. Dwie prawe ręce i sobie zamontować 🙂 Jak co to mam cały zestaw Citroena. 200zł (skraplacz, osusacz, sprezarka, rurki, chlodniczka i moduł ) 😉
-
Problem z katalizatorem?
Ile kosztował ten aftermarketowy katalizator? Chyba nie 500zł. W jednym z aut miałem taki "uniwersalny" katalizator za kilka stów. Przy robieniu tłumików go zdemontowałem i oglądałem. To raczej tłumik z sitkiem w środku a nie katalizator 😉 Na allegro kupić "emulator" sondy lambda i po problemie 😉
-
auto do 8000
Vectra C 2.2 GTS irmszer to jest wolnossąca benzyna.
-
auto do 8000
Kolega z pracy kupił ostatnio śliczną Vectre C. GTS jakiś Irmszer. Gnije na placu. Auto pije kolosalne ilości oleju. Elektryka świruje. Zrobił wtryski paliwa to padła dwumasa. Stoi w śniegu, kupił Astrę C za 2500zł bez kata i w końcu jezdzi bezawaryjnie 😉
-
Czerwony olej silnikowy
U mnie tak samo. Po kilku tys km olej czerwony. Aż się zdziwiłem ale po chwili sobie przypomniałem że do tego silnika kupiłem wynalazek na allegro najtańszy z najtańszych niemarkowych półsyntetyków na allegro.
-
Montaż ogrzewania postojowego
Kupiłem kilka dni temu na alliexpes taką chińską wersje. Zestaw 2000W. Wysyłka z Czech przyszło w trzy dni. 545zł. W planie mam to montować w komorze silnika aby tłoczyło powietrze w podszybie a stamtąd szło kanałami nawiewów w aucie na samochód.
-
Jeźdźcy clio III czy one tak dużo palą??
Gniazda zaworowe się zapadają czy coś. Znajomej w Modusie nawet jedno odpadło i zniszczyło silnik. No i tan silnik jest oszukańczy. Bo to nie jest 1.2 tylko 1.1 16V (1149cm3).