Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NaczelnyFilozof

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. W Espace zdemontowałem hak 6 lat temu. Bo nie mam przyczepy a po co wozić 40 kg zelastwa przez tyle lat. Na przeglądzie chyba tylko raz zwrócił uwagę gdzie jest hak to powiedziałem ze jest demontowalny. No bo jest, na 7 srubach 😉
  2. Jutro sprawdzę ale ja po nim chodzę ze zgiętymi plecami 😉 W Renault Espace muszę chodzić na "czworakach" 😉
  3. Ale mówimy o aucie za 15tys zł. Albo van i mało miejsca . Albo duzo miejsca i auto z innej epoki. Prosty wybór 🙂
  4. Stoi mi na placu. Wersja niska i długa. Mam jeszcze na placu vana Espace I generacji. Moim zdaniem w Mercu jest 3 razy wiecej miejsca 😉
  5. Mam trzy auta. Jedno jezdzi a dwa mają odpięte akumulatory. Jedynie wkurzające ze radio traci ustawienia i trzeba na nowo ustawiać...
  6. Jak ktoś nie chodzi o estetyczny wygląd to lepiej kupić dowolny zestaw klimy z uzywanej osobówki. Zazwyczaj w kamperze jest duzo miejsca pod maską i w środku. Dwie prawe ręce i sobie zamontować 🙂 Jak co to mam cały zestaw Citroena. 200zł (skraplacz, osusacz, sprezarka, rurki, chlodniczka i moduł ) 😉
  7. Ile kosztował ten aftermarketowy katalizator? Chyba nie 500zł. W jednym z aut miałem taki "uniwersalny" katalizator za kilka stów. Przy robieniu tłumików go zdemontowałem i oglądałem. To raczej tłumik z sitkiem w środku a nie katalizator 😉 Na allegro kupić "emulator" sondy lambda i po problemie 😉
  8. NaczelnyFilozof odpowiedział jqr na temat - Motokącik
    Vectra C 2.2 GTS irmszer to jest wolnossąca benzyna.
  9. NaczelnyFilozof odpowiedział jqr na temat - Motokącik
    Kolega z pracy kupił ostatnio śliczną Vectre C. GTS jakiś Irmszer. Gnije na placu. Auto pije kolosalne ilości oleju. Elektryka świruje. Zrobił wtryski paliwa to padła dwumasa. Stoi w śniegu, kupił Astrę C za 2500zł bez kata i w końcu jezdzi bezawaryjnie 😉
  10. U mnie tak samo. Po kilku tys km olej czerwony. Aż się zdziwiłem ale po chwili sobie przypomniałem że do tego silnika kupiłem wynalazek na allegro najtańszy z najtańszych niemarkowych półsyntetyków na allegro.
  11. Kupiłem kilka dni temu na alliexpes taką chińską wersje. Zestaw 2000W. Wysyłka z Czech przyszło w trzy dni. 545zł. W planie mam to montować w komorze silnika aby tłoczyło powietrze w podszybie a stamtąd szło kanałami nawiewów w aucie na samochód.
  12. Gniazda zaworowe się zapadają czy coś. Znajomej w Modusie nawet jedno odpadło i zniszczyło silnik. No i tan silnik jest oszukańczy. Bo to nie jest 1.2 tylko 1.1 16V (1149cm3).

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.