Skocz do zawartości

26sekund i nie ma naszego auta


taziii

Rekomendowane odpowiedzi

> Warto przeczytac, jesli ktos jeszcze tego nie czytal.

> 26sekund

> Wniosek: najlepsze zabezpieczenia swoje wlasne a nie te z salonu.

> Zrodlo:gazeta.pl

Quote:

Wygląda na to, że złodziej nie umknie, gdy mercedes znika w ciemności. Jego nowy kierowca zdejmuje okulary, zakłada na oczy noktowizor, gasi światła i pędzi leśnymi ścieżkami. Niemal 200 na godzinę. Uruchamia też specjalne urządzenie zakłócające fale radiowe. Pokładowy GPS staje się bezużyteczny. Policja gubi ślad.


shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc:)

A propo zlodzieji to miesiac temu zaparkowalem do klubem z Lodzi. W kluie nie bylo ciewkawie wiec z kumplami postanowilismy pojechac do innego klubu. Idziemy a tu jakies 2 dresy skubia nam cale lusterka jak ich dorwalismy to nie bylo co zbierac po nich.... I chyba po tym chyba odechciało sie krasc:p

A w samochodzie mam taki specjalny przypominacz jakby jakis zlodiziej chcial udowodnic czyje to auto wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto przeczytac, jesli ktos jeszcze tego nie czytal.

> 26sekund

> Wniosek: najlepsze zabezpieczenia swoje wlasne a nie te z salonu.

> Zrodlo:gazeta.pl

Ok tylko zastanawia mnie tekst ""Raz tylko nie udało mi się walnąć fury. To była vectra. Wkładam grata, przekręcam kluczyk, a tam zapłonu nie ma. Podłączyłem pod setkę , a tam tak samo nic. Patrzę, co mu jest, sprawdzam akumulator - działa. Ale po przepięciu kostki w ogóle się kontrolki nie zapaliły. Cham miał swój cwany patent."

Znaczy co on zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy co on zrobił?

Wystarczy w kilku kostkach zamienic piny tak, zeby podpinane przez zlodzieja przyniesiona stacyjka, centralka immo, czy sam komputer nie "pasowaly" do samochodu. Rano masz tylko zamek do wymiany i drobne poprawki instalacji, a przeciez byli doskonale przygotowani na ten wlasnie model hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.