Skocz do zawartości

Czujnik tem. wody P II 1.2 60km MPI


katownik

Rekomendowane odpowiedzi

No więć problem jest takowy:

Zestaw pochodzi z punto II 2000r. , zmieniony cały wtrysk od 1.2 75km oraz komputer, jedynie wałek pozostał z 60tki, i to wszystko w CC900 z 1998r.

Teraz kwestia czujnika, o ile w P I był w bloku, tak tu go brak (albo jestem niedowidzący) - moze ktoś wie - nie mam schematówsick.gif

I jeszcze jedno pytanko - w kolektorze ssącym, czujnik jest nie jak w 900, 1.1(nie iwem jak MPI) czy 1.2 75 dwupinowy, tylko 3. Zastosowaliśmy czunjik z 900tki (bo instalacja pozostała zeń) i parla.

Jednak pytam, albowiem coś ta różnica musi oznaczać - ja nie wiem, może ktoś z CM podpowie. niewiem.gif

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze,przeciez napewno ktos ma silnik MKII, nie ukrywac sie, jak zrobiliscie temperature wody ?!

Walczyliscie z czujnikiem w kolktorze, czy do jakiegos weża i trójnik, czy jeszcze cos ?

W głowicy brak, wiec .... ?!!

Mówić ! Wyjść z ukrycia smile.gif Punto 2 i inne over 2000r. smile.gif893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No więć problem jest takowy:

> Zestaw pochodzi z punto II 2000r. , zmieniony cały wtrysk od 1.2 75km

> oraz komputer, jedynie wałek pozostał z 60tki, i to wszystko w

> CC900 z 1998r.

> Teraz kwestia czujnika, o ile w P I był w bloku, tak tu go brak (albo

> jestem niedowidzący) - moze ktoś wie - nie mam schematów

> I jeszcze jedno pytanko - w kolektorze ssącym, czujnik jest nie jak

> w 900, 1.1(nie iwem jak MPI) czy 1.2 75 dwupinowy, tylko 3.

> Zastosowaliśmy czunjik z 900tki (bo instalacja pozostała zeń) i

> parla.

> Jednak pytam, albowiem coś ta różnica musi oznaczać - ja nie wiem,

> może ktoś z CM podpowie.

> Pozdro.

jeśli masz kolektor metalowy to czujnik jest po prawej stronie jak stoisz od przodu samochodu, on jest 3 pinowy daltego zę (zajzyj do środka zobaczysz opisy pinów) B1 i B2 to kable do kompa a A to jest na wskaźnik (jak podłąłczysz pod lampke awaryjną z deski to lampka bedize sie żażyć a przy pełnym nagrzaniu świecić mocno)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.