Skocz do zawartości

Podbiłem oko mojej Asterce... [long]


cieyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Musze się wyżalić...

Jechałem dzisiaj przez pewną podlubelską wieś, jadę jadę jadę i nagle z pobocza po lewej stronie rusza sobie autko na mój pas - zgodnie z moim kierunkiem jazdy.

Nie było gdzie uciekać bo to przecież po skosie jechał ten samochód - pedał hamulca w ziemię - pisk kół (- szybko myślę - może doda gazu i odjedzie - a ta XXX jedzie dalej na jałowych obrotach na 1 biegu, bo się pisku przestraszyła i klaksonu) - no i niestety nadziałem się środkiem na hak, a lewą stroną na zderzak.

Szkody - wgięta rejestracja, i wgnieciony róg błotnika na łaczeniu z reflektorem i kierunkiem.

Wysiada kobieta i mówi " ja Pana widziałam z daleka już ale Pan tak szybko jechał i nie zdążyłam " pad.gif.

Dzwoni po męża - bo mieszka niedaleko - ten przybiega i z gębą do mnie - "ten kto wali w tył ten jest winny".

Tłumaczę typowi jak było i mięknie. Szkód w ludziach nie ma - idę na ugodę $$$ do ręki i się rozjeżdżamy.

Dojeżdżam do domu, wyjmuję reflektor i widzę icon_eek.gif że mam wgięty narożnik pod (za) reflektorem....Błotnik prawie wrócił do pierwotnego stanu ( brakuje ok 1 cm i trzeba pomalować bo farba nie oryginał i odpanie zaraz).

Tak mi szkoda - niby $$$ starczy , ale auta mi szkoda i to bardzo...

Mam doła i musiałem się wyżalić... Ten kto przeżył zrozumie...

A jutro UPG i planowanie głowicy - przynajmiej wyjdę na zero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, niektóre panie mają dziwne zachwiania poczycia czasoprzestrzeni

Ponad rok temu pozbyłem sie w podobny sopsób Cordoby 1.9 Tdi, Pani na skrzyzowaniu myslała ze ma ZIELONE, no i BĘC!!!. Na szcęście nikomu nic się nie stało.

Oczywiście zaraz przyleał jej mąż i próbował mnie przkonać ze to ja i z 5 innych aut miałem czerwone angryfire.gif , Policja nie miała wątpliwości

NO a teraz mam OPLA biglaugh.gif

PS. Jak bęziecie jechali przez RYDZYKOWO to uwazajcie bo u nas są bardzo porypane skrzyzowania, na niektórych tylko przyjezdni mają kłopoty bo reszta to już wie jak przez to cudo inżynierii drogowej przejechać - Plac pzry Kaszowniku jest najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.