Skocz do zawartości

co do spawu na silni 1.1 sc i spi czy mpi lepszy


maxim00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że zotany napewno zje.... za to co napisałem że nie umiem czytać albo szukać ale nie umiem znajść tego naprawde confused.gif Który z silników sc 1.1 spi czy mpi jest lepszy i co potrzebował bym do spawu z 700 z góry dzieki i sory za zawracanie glowy możwe jakieś FAQ albo napisze plis a sory jeszcze raz za zawracanie głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie bralbym SPi, wg mnie jest mniej problematyczny i prostszy (chocby rozwiazanie ukladu chlodzenia - sa czujniki i w razie awarii prosciej zdiagnozowac, a w MPi chyba komp steruje jakos), poza tym do ew. tiunow 1.1SPi jest duzo latwiejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wiem że zotany napewno zjebany smirk.gif za to co napisałem że nie umiem

> czytać albo szukać ale nie umiem znajść tego naprawde Który z

> silników sc 1.1 spi czy mpi jest lepszy i co potrzebował bym do

> spawu z 700 z góry dzieki i sory za zawracanie glowy możwe

> jakieś FAQ albo napisze plis a sory jeszcze raz za zawracanie

> głowy

jeżeli mowa o 1.1 to IMO wygodniej/ lepiej jest włożyć Spi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli mowa o 1.1 to IMO wygodniej/ lepiej jest włożyć Spi

a jezeli o mnie chodzi to uwazałbym na miejscu nowego bardziej pod względem doboru słownictwa, a jezeli chodzi o swap to zapodałbym raczej odrazu 1.2 75 zeby nie miec do siebie pozniej pretensji ze mogłoby byc lepiej niewiem.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jezeli o mnie chodzi to uwazałbym na miejscu nowego bardziej pod

> względem doboru słownictwa, a jezeli chodzi o swap to zapodałbym

> raczej odrazu 1.2 75 zeby nie miec do siebie pozniej pretensji

> ze mogłoby byc lepiej

> pzdr

hehe.gif spawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy ile masz kasy to po pierwsze

po drugie 1.1 Spi w niskiej ceniei to już jednostki wyjeżdżone, ja np. mam na sprzedaż 1.1Mpi po 12 tys. więc przebieg niewielki...

Co tuningu silnika to napewno 1.1 Spi jest lepszy, ale czy opłaca się tuningować 1.1 Spi cyba lepiej włożyć 1.2 Mpi i problem z głowy (na jakiś czas) smile.gif

zrobisz jak uważasz jak nei masz zbyt wiele kasy to wkładaj 1.1 Spi ale jak masz troszkę odłożone to 1.1 Mpi albo 1.2 Mpi będzie najlepszym rozwiązaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.