Skocz do zawartości

Radio


Set

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem dzis użyc ogrzewania tylnej szyby, w momencie jego załączenia w radiu pojawiły się takie trzaski że nic poza nimi nie było słychac, po wyłączenu ogrzewania odbiór kryształowy. Czy ktos z Was spotkał się z taką przypadłością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uzywalem juz ogrzewania tylniej szyby pare razy ale pierwszy raz

> spotykam sie z taka anomalia

> a dzieje sie to za kazdym razem jak wlaczasz ogrzewanie????

odkryłem to dzisiaj, prztykałem włącznikiem w nadziei że może cos źle kontaktuje i dlatego trzeszczy,ale nic to nie dało. Trzaski są bardzo głośne i nie zależą od obrotów silnika. Musze sprawdzic po pracy czy radio i ogrzewanie nie mają wspólnego bezpiecznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktos z Was spotkał się z taką przypadłością ?

A może przekaźnik ogrzewania tylnej szyby się włącza i wyłącza z dużą częstotliwością? hmm.gif Posłuchaj czy nie ma jakichś trzasków z okolic kokpitu lub spod maski silnika gdy załączone jest ogrzewanko tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> włacz ogrzewanie szyby, przyłóż dłoń do szkła lusterka i jak

> poczujesz ciepełko to działa

Ojciec ma Mondziaka, ma ogrzewanie przedniej szyby, w momencie włączenia tegoż ogrzewania, lusterka są również podgrzewane, ale w Stilo nie mam ogrzewania przedniej.

Czyżby tylnia szyba załączała ogrzewanie lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tym włacznikiem też włączasz ogrzewanie lusterek wink.gif i tylnej szyby rotfl.gif

img0007pc5.th.jpg

img0006uc7.th.jpg

tym pierwszy od prawej na dole wink.gif

drugi od prawej służy do ogrzewania zimą żeby szybciej leciało ciepłe powietrze;)

Pierwszy od lewej to klimatyzacj a drugi obieg wink.gif

Strzałki wiesz do czego zapewne służą wink.gif

duży wiatraczek zwiększa nadmuch powietrza mniejszy zmniejsza wink.gif

OFF służy wyłączenia wink.gif

przycisk mono wyrównuje temperaturę wink.gif na taką jak kierowca wink.gif

a przycisk Auto włacza klimę i sam reguluje nastawy nawiewu i którym wlotem ma lecieć powietrze wink.gif

a wracając do Radia to u mnie nic nie zakłuca wink.gif i mogę mieć właczony klimę i inne urzadzenia na full wink.gif

może dlatego że mam mocny aku CENTRA FUTURA 75 Ah 760A i poprzedni który miałem tez nie był fabryczny a był mocny wink.gif FEU VERT 70 Ah 600A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tym włacznikiem też włączasz ogrzewanie lusterek i tylnej szyby

> tym pierwszy od prawej na dole

> drugi od prawej służy do ogrzewania zimą żeby szybciej leciało ciepłe ......

Aż taki małowiedzący to ja nie jestem smile.gif

Dzięki icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wynieniłem padnięte CD na kaseciaka to jedyna zmiana,wszystko

> oryginał

jak już sprawdzisz styki itd. to spróbuj sobie przypomnieć, czy po założeniu kaseciaka włączałeś ogrzewanie szyby tylnej. Może coś przy podłączeniu było nie tak? niewiem.gif

To wszystko oczywiście przypomnij sobie w przypadku gdybyś nadal nie znalazł przyczyny usterki. pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.