Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarowki H1 a H7 - jakie roznice ?

Featured Replies

Napisano

Hej.

Czy ktos moze mi jasno i wyraznie, ze szczegolami technicznymi wyjasnic roznice miedzy zarowka H1 a H7 ? Skoro oprawki i moc maja taka sama i sa montowane zamiennie, to czemu sa takie roznice w cenie ?

Kyniu

Napisano

> Hej.

> Czy ktos moze mi jasno i wyraznie, ze szczegolami technicznymi wyjasnic

> roznice miedzy zarowka H1 a H7 ? Skoro oprawki i moc maja taka sama i

> sa montowane zamiennie, to czemu sa takie roznice w cenie ?

Ależ skąd takie same? shocked.gif

H7 po lewo, H1 po prawo...

xenon.1.jpg

Napisano
  • Autor

> Ależ skąd takie same?

> H7 po lewo, H1 po prawo...

To ja juz nic nie rozumiem. W instrukcji do Punto II pisze ze powinny byc H7. Za to w moim Puntko sa zainstalowane H1.

Kyniu

Napisano

> To ja juz nic nie rozumiem. W instrukcji do Punto II pisze ze powinny byc

> H7. Za to w moim Puntko sa zainstalowane H1.

> Kyniu

Tak, tak, tak jst.. Trzebaby poszukać w postach i to listopadowych; była dyskusja o tym, że w reflektorach P II co do żarówek panuje fabryczny totolotek... zlosnik.gif

http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=&Board=punto&Number=1692939&page=&view=&sb=&o=&vc=1

http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=&Board=punto&Number=1693968&page=&view=&sb=&o=&vc=1

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Board=punto&Number=1356630&page=&view=&sb=&o=&vc=1

Napisano

To tylko się cieszyć, bo H1 się nie palą tak często jak H7 i do tego są 3x tańsze - a święcą w rewelacyjnych reflektorach naszych Punciaków identycznie (ja też mam H1 laugh.gif)

Napisano

W mojej instrukcji tez jest napisane ze powinny byc H7 ale w erracie juz npisali ze H7 lub H1 w zaleznpsci od wersji smirk.gif (auto z wrzesnia 2002).

pozdr

> To ja juz nic nie rozumiem. W instrukcji do Punto II

> pisze ze powinny byc H7. Za to w moim Puntko sa

> zainstalowane H1.

> Kyniu

Napisano

> Hej.

> Czy ktos moze mi jasno i wyraznie, ze szczegolami technicznymi wyjasnic roznice miedzy zarowka

> H1 a H7 ? Skoro oprawki i moc maja taka sama i sa montowane zamiennie, to czemu sa takie

> roznice w cenie ?

> Kyniu

Ale to czym sie to różni?? Jak znajde u siebie w reflektorze zarówki H7 to moge wszdzić w ich miejsce H1??

pozdrawiam

Napisano

> Ale to czym sie to różni?? Jak znajde u siebie w reflektorze zarówki H7 to

> moge wszdzić w ich miejsce H1??

> pozdrawiam

Oczywiście że nie możesz... zlosnik.gif Jakby było można, to obie nazywałyby się tak samo...

Napisano

> Oczywiście że nie możesz... Jakby było można, to obie nazywałyby się tak samo...

To czyli... musial bym wymienic reflektor czy samą soczewke?? Bo prawde podwiedziawszy w CC nie było z tym żadnego problemu smile.gif

A tak zapytam.... sa jakieś plusy tych nowych reflektorooof (P II )?? Bo narazie same minusy, jakies parowanie, kutasiki, żaroofek 5000..., trudno sie wymienia....

pozdrawiam

Napisano

> To czyli... musial bym wymienic reflektor czy samą soczewke??

No, niech się "dwójkowcy" wypowiedzą... Jedno wiem - soczewka to jest niezależna od tego, jaka tam żarówka przez nią świeci. W PII reflektorr jest zintegrowany, więc ZTCW do wymiany byłaby całość.

Napisano

> To czyli... musial bym wymienic reflektor czy samą soczewke?? Bo prawde podwiedziawszy w CC

> nie było z tym żadnego problemu

> A tak zapytam.... sa jakieś plusy tych nowych reflektorooof (P II )?? Bo narazie same minusy,

> jakies parowanie, kutasiki, żaroofek 5000..., trudno sie wymienia....

> pozdrawiam

Mnie nie parują, mam same H1 a jak one pięknie świecą cool.gif nadal się zachwycam.

Lepsze światło dają tylko xenony.

Cena H1 NARWA w supermarkecie 7.5 zł ale ja używam GE za 30 zł.

Pozdrawiam.

Napisano

> Mnie nie parują, mam same H1 a jak one pięknie świecą nadal się zachwycam.

> Lepsze światło dają tylko xenony.

> Cena H1 NARWA w supermarkecie 7.5 zł ale ja używam GE za 30 zł.

> Pozdrawiam.

Też tak kcem, mam nadzieje że w moim bedą juz H1 smile.gif A jak nie to i tak poszukam jakiś z halogenami to moze trafi sie z H1 smile.gif

pozdrawiam

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.