Skocz do zawartości

włamania do Pandy -- czy ktoś znalazł sposób?


barteks78

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W tym roku już 2 razy miałem włam do auta -- zawsze tak samo, przez zamek kierowcy. Sposób na Pandę jest bardzo prosty i nie wiem czy powinienem pisać jak to się robi -- dla naszego dobra. :-) W każdym razie jest to banalnie proste i nie trzeba nawet 5 sekund żeby do Pandy wejść. frown.gif

Zastanawiam się czy naprawiać zamek czy np. nie wywalić go w ogóle z lewych drzwi, no i właśnie...zaślepić? Zakleić? Czy ktoś próbował poradzić sobie z tym problemem?

Pozdrowionka!

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się czy naprawiać zamek czy np. nie wywalić go w ogóle z

> lewych drzwi, no i właśnie...zaślepić? Zakleić? Czy ktoś

> próbował poradzić sobie z tym problemem?

Ktoś montował klamkę po stronie kierowcy z angielskiej wersji Pandy spineyes.gif, a tym samym pozbywał się zamka a auto otwierał tylko z pilota.

Poszukaj w archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to widzę że nie tylko ja miałem takie problemy... Dzięki bardzo za odpowiedzi, poszukam zaraz sobie "lepszej" klamki na allegro! Swoją drogą to może Fiat powinien fabrycznie montować pandy bez tego zamka?

Apropos włamania przez szybę to jasne że się da, ale chcę wyeliminować to co najprostsze i najgłupsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To wszystko sa polsrodki, jak beda chcieli wejsc do auta to wejda

> przez bagaznik lub wybija szybe i dopna swego

A jak wstawisz pancerne szyby i zaspawasz wszystki dżwi to wezmą na lawetę albo porwą hekikopterem grinser006.gif- nie dajmy się zwariować, absolutnie zabezpieczyć samochodu się nie da ale można to utrudnić żeby byle smarkacz nie umiał się włamać waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, to widzę że nie tylko ja miałem takie problemy... Dzięki bardzo

> za odpowiedzi, poszukam zaraz sobie "lepszej" klamki na allegro!

> Swoją drogą to może Fiat powinien fabrycznie montować pandy bez

> tego zamka?

> Apropos włamania przez szybę to jasne że się da, ale chcę

> wyeliminować to co najprostsze i najgłupsze.

ostatnio kupiłem an Allegro- koszt ok. 11pln plus przesyłka!

choć na razie mam zrobioną zaślepkę na zamku i nie chce mi się specjalnie wymieniać! 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.