Skocz do zawartości

Instalacja LPG - gdzie we Wrocławiu


bartix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Moja Pandzia w sierpniu miała ostatni serwisowy przegląd w ramach 2 letniej gwarancji. Ponieważ teraz nie jestem już zobligowany do załatwiania wszelkich napraw i modyfikacji w ASO postanowiłem założyć sobie instalację LPG do mojego autka. Wcześniej było to z powodów finansowych niemożliwe gdyż w ASO zażyczyli sobie kosmiczne pieniądze ( z tego co pamiętam była to kwota ok 5500 zł) za montaż instalacji LPG. I tutaj mam pytanie do szanownych kolegów z Wrocławia. Gdzie najlepiej we Wrocławiu bądź okolicach zamontować instalację gazową do Pandy ? Czy są jakieś firmy godne polecenia ? Czy są firmy których należy unikać ? Na instalację chciałbym przeznaczyć ok 3000 -3500 zł. Czy za taką kwotę można już kupić w miarę solidną instalację ? Dodam iż z Pandą związałem się na dłuższy okres czasu ( nie zanosi się na szybką wymianę auta ) tak więc chciałbym aby posłużyła mi jak najdłużej. Za wszelkie uwagi, opinie i sugestie będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ teraz

> nie jestem już zobligowany do załatwiania wszelkich napraw i

> modyfikacji w ASO

Nigdy nie byłeś do tego zobligowany. To wolny wybór, nikt nie zmusza Cie do serwisowania auta w ASO.

Jak kupiłem swojego SC ABARTH to po pokonaniu 10tys km i pierwszego przeglądu w ASO zrezygnowałem z tego świadomie. Wszystkie następne przeglądy wykonałem w zaprzyjaźnionym rodzinnym warsztacie, gdzie z jakością nie było gorzej niż a ASO, a za to 50% taniej. Sam musisz ocenić czy płacenie za przeglądy gwarancyjne jest opłacalne i co w zamian otrzymujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.