Skocz do zawartości

Co nowego na Aukcjach do 04.10.2005


hobik

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku umieszczamy linki do przedmiotów związanych

z Pandą z Allegro. Linki takie mogą być przydatne, ale są

formą reklamy i nadają się raczej na giełdę. W związku z tym

zakazujemy tworzenia nowych wątków o aukcjach na Allegro.

Jeżeli ktoś reklamuje swoją aukcję, umieszcza linka na naszej

giełdzie, stosując się do regulaminu. W tym wątku nie

reklamujemy własnych aukcji

moderatorzy

Poprzednią edycję znajdziecie TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak już to powinieneś kupić TE KLOCKI

Mówisz że lepsze?? Te co kupiłem były do Lancii ale pasują i do Pandy. W ASO mieli jakieś rzemiosło ale nie chciałem ryzykować.. kupiłem w średniej cenie (bo mieli oryginalne też ale za 160zł sciana.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wpisuje na allegro w wyszukiwarce fiat panda a tu bach

> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47357187

Ponieważ w treści tej strony autor napisał kilka słów więcej, tylko

drobnym maczkiem w kolorze tła ...

Abercrombie & Fitch, Abercrombie And Fitch, Hollister, Hollister Co, Hollister.Co, A&F, JO L, AVON NIKE, ADIDAS, BIG STAR, WRANGLER, MARLBORO, L&M, SIEMENS, NOKIA, NEC, SAMSUNG, MOTOROLA, 3G, GPS, PDA, NOTEBOOK, 5.1, SEX, Darmo, Darmowe doładowania, Gratis, Szybko, Sprawnie, Tanio, Okazja, Prom cja, Obniżka, Wyprzedaż, Ostatnie, Croop, Reebok, Wzmacniacz, MP3, CD, PenDrive, Simplus, Pop, Tak Tak, Teledyski, Filmy, Gry, Download, Nowości, Unikalne, jedyne, Nowe, USA, Militaria, Kolokcje, K lekcjonerskie, AMD, INTEL, Sempron, Athlon, Athlon64, ATI, GeForce, Startowe, Zestawy, Zestaw, Sup r, Tanio, HIT, LED, 12V, Settlers 5, Error, Clinic, Milka, Three, Baterie, Zestawy słuchawkowe, Bl etooth, WIFI, CDRW, DVD, VHS, MC, Skate, Hip Hop, PL, Tusz, napełniacz, Drukarki, Drukarka, Lasero e, Sound Blaster, DIVX, XVID, DVD-RAM, Ram, Edo, Simm, Rimm, Smycz, Lizaki, Windows, Windows XP, X , GG, TLEN, Gif, Bmp, LOGO, Dzwonki, Tapety, Sk8, Mezo, OSTR, DEka, 3 Wymiar, Liber, Doniu, TV, NE , Idol, Bar, Warka, Strong, Lech, 100, Orginalne, Usb 2.0, Coca cola, Pepsi, Scott, Wolf, Wiosna, Lato, Zima, Jesień, Bomber, Jeans, Vintage, Jacket, pikowana, kamizelka, czapki, czapka, skóra, Ze arek, komunia, bierzmowanie, chrzest, ślub, Wiatrówka, Portwel, Spódniczka, jedwab, jedwabna, Pods awka, Podstawka pod telefon, Podkładka, Podkładka pod mysz, MS, MS DUO, XD, Cyfrowy, zoom, LCD, Wa t, Indeks, Legitymacja, Zwolnienie, WKU, FM, Idea, Plus, Era, Idea, GSM, Get Tuned, PC, World, Par er, Złoto, srebro, tytan, diament, diamentowe, Yaris, Audi, Toyota,Fiat, Panda, Mazda, Golf, Golf 1, Golf 2, Golf 3, Golf 4, Golf 5, Lancer, Evo, Mitshubisi, Civic, Nissan, Opel, Now, Teraz, Kup T raz, Licytacja, BCM, Bez ceny minimalnej, od 1zł, od złotówki, 1zł, USD, Euro, GBP, Waluta, Funt, u, CD, CD-RW, 512MB, 256 MB, 128 MB, 64MB, 1GB, 160 GB, GB, MB, 12ms, Technics, Sony, Samsung, AIW , , Router, Hub, NOKIA, SMD, 608, od 18 lat, Białe klosze, Białe lampy, nakładki na pedały, pokrow e, Opony, Alum Felgi, Kołpaki, aluminium, Folia do przyciemniania szyb, www, REC, HIFI, 480W, 240W 600W, 1000W, Orlen, LPG, Lego, Polska, Biuro, Dom, Ogród, Garaż, Basen, Silnik, Ciągnik, Części, zęści GSM, Części samochodowe, Go KART, Tłumiki, Tłumik, Tuning, Wntylator, Biały marker, Marker, isak, Pióro, Koszatniczka, Wiewiórka, Chomik, Amstaf, BullDog, Holligan, Breakdance, GEANT, Media arkt, Auchan, PKP, GOP, Online, Bank, Mapy, MP3 Player, JLO, J Lo, Camel Abercrombie Abercrombie & Fitch, Abercrombie And Fitch, Hollister, Hollister Co, Hollister.Co, A&F, JO L, AVON, NIKE, ADIDAS, BIG STAR, WRANGLER, MARLBORO, L&M, SIEMENS, NOKIA, NEC, SAMSUNG, MOTOROLA, 3G, GPS, PDA, NOTEBOOK, 5.1, SEX, Darmo, Darmowe doładowania, Gratis, Szybko, Sprawnie, Tanio, Okazja, Promocja, Obniżka, Wyprzedaż, Ostatnie, Croop, Reebok, Wzmacniacz, MP3, CD, PenDrive, Simplus, Pop, Tak Tak, Teledyski, Filmy, Gry, Download, Nowości, Unikalne, jedyne, Nowe, USA, Militaria, Kolokcje, Kolekcjonerskie, AMD, INTEL, Sempron, Athlon, Athlon64, ATI, GeForce, Startowe, Zestawy, Zestaw, Super, Tanio, HIT, LED, 12V, Settlers 5, Error, Clinic, Milka, Three, Baterie, Zestawy słuchawkowe, Bluetooth, WIFI, CDRW, DVD, VHS, MC, Skate, Hip Hop, PL, Tusz, napełniacz, Drukarki, Drukarka, Laserowe, Sound Blaster, DIVX, XVID, DVD-RAM, Ram, Edo, Simm, Rimm, Smycz, Lizaki, Windows, Windows XP, XP, GG, TLEN, Gif, Bmp, LOGO, Dzwonki, Tapety, Sk8, Mezo, OSTR, DEka, 3 Wymiar, Liber, Doniu, TV, NET, Idol, Bar, Warka, Strong, Lech, 100%, Orginalne, Usb 2.0, Coca cola, Pepsi, Scott, Wolf, Wiosna, Lato, Zima, Jesień, Bomber, Jeans, Vintage, Jacket, pikowana, kamizelka, czapki, czapka, skóra, Zegarek, komunia, bierzmowanie, chrzest, ślub, Wiatrówka, Portwel, Spódniczka, jedwab, jedwabna, Podstawka, Podstawka pod telefon, Podkładka, Podkładka pod mysz, MS, MS DUO, XD, Cyfrowy, zoom, LCD, Watt, Indeks, Legitymacja, Zwolnienie, WKU, FM, Idea, Plus, Era, Idea, GSM, Get Tuned, PC, World, Parker, Złoto, srebro, tytan, diament, diamentowe, Yaris, Audi, Toyota,Fiat, Panda, Mazda, Golf, Golf 1, Golf 2, Golf 3, Golf 4, Golf 5, Lancer, Evo, Mitshubisi, Civic, Nissan, Opel, Now, Teraz, Kup Teraz, Licytacja, BCM, Bez ceny minimalnej, od 1zł, od złotówki, 1zł, USD, Euro, GBP, Waluta, Funt, tu, CD, CD-RW, 512MB, 256 MB, 128 MB, 64MB, 1GB, 160 GB, GB, MB, 12ms, Technics, Sony, Samsung, AIWA, , Router, Hub, NOKIA, SMD, 608, od 18 lat, Białe klosze, Białe lampy, nakładki na pedały, pokrowce, Opony, Alum Felgi, Kołpaki, aluminium, Folia do przyciemniania szyb, www, REC, HIFI, 480W, 240W, 600W, 1000W, Orlen, LPG, Lego, Polska, Biuro, Dom, Ogród, Garaż, Basen, Silnik, Ciągnik, Części, Części GSM, Części samochodowe, Go KART, Tłumiki, Tłumik, Tuning, Wntylator, Biały marker, Marker, Pisak, Pióro, Koszatniczka, Wiewiórka, Chomik, Amstaf, BullDog, Holligan, Breakdance, GEANT, Media Markt, Auchan, PKP, GOP, Online, Bank, Mapy, MP3 Player, JLO, J Lo, Camel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale okropne

Ja mam identyczną dokładkę pod przedni zderzak.. i szczerze mówiąc jak zobaczyłem tę aukcję to też mi się nie podobało.. ale jak przyłożyłem do swojego Miśka to mi się spodobała.. koleś dowalił lakierując wszystko na kolor karoserji.. z czarnymi elementami lepiej to wygląda. Ale oczywiście to moje zdanie.. mój gust wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> He, he - ale bajer i to za grosze

> Ciekawe jak to zamontować (w sensie jak podłączyć rurki)

Też to widziałem. Nie wiem czy nie wystarczy podpiąć się pod rurki idące do spryskiwaczy szyb. Wtedy za jednym naciśnięciem spryskujesz szybe i reflektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywanik

jak dla mnie to to nieglupia sprawa a na pewno praktyczna

oryginal wywalic a wlozyc takie cos

EDIT:

zamieszczam informacje od sprzedawcy

"Dywanik zrobiony jest z tworzywa, a na środku jest naklejona antypoślizgowa mata. Dywanik szczelnie wypełnia całą wnękę bagażnika, więc spokojnie można zastosować go zamiast oryginalnej wykładziny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dywanik

> jak dla mnie to to nieglupia sprawa a na pewno praktyczna

> oryginal wywalic a wlozyc takie cos

> EDIT:

> zamieszczam informacje od sprzedawcy

> "Dywanik zrobiony jest z tworzywa, a na środku jest naklejona

> antypoślizgowa mata. Dywanik szczelnie wypełnia całą wnękę

> bagażnika, więc spokojnie można zastosować go zamiast

> oryginalnej wykładziny."

Mam taki, bardzo fajna sprawa. Latwo utrzymac czystosc. A to

antyposlizgowe cos spelnia zadane. I zeczywiscie wypelnia caly bagaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam taki, bardzo fajna sprawa. Latwo utrzymac czystosc. A to

> antyposlizgowe cos spelnia zadane. I zeczywiscie wypelnia caly

> bagaznik.

ok.gif

i wlasnie ta opinia mnie przekonala - nie ma to jak user jakiegos dodatku i jego opinia smile.gif

to teraz tylko zamawiam i czekam az przyjdzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ej no co wy tak zakladacie ze wszytsko kradna

> nie ma dowodow a firma twierdzi ze regenrowana....

> kurna ludzie wiecej wiary i zaufania oraz tolerancji...

wyglada jak zapakowana w TNT - bo w takim stanie znajduja sie tam szyby, ale moze sie myle... spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.