Skocz do zawartości

coś stuka a nikt nie wie co..


qrabizon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest. Jadę - jest ok, cisza, ale jak zjeżdżam z np. krawężnika to mam jedno "łup" gdzieś w okolicy lewego koła przód. Byłem na poszarpaniu - oki... obejrzeli - oki...nic nie stuka... ale tak nie było a teraz jest. O co chodzi? Zmienić warsztat? czy tttm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> toz kurna zmienialem wahacze niedawno...z 8 kkm temu!!!

Zgadza sie. A ja tuleje. I co mam po kilku tysiacach kkm? ..... Przekonanie, ze slucham tylko mamy i forumowiczow. Nie kupujcie tanich wahaczy ani tym bardziej tylei. Nie warto. A jeszcze bardziej nie warto, jesli komus placicie za wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza sie. A ja tuleje. I co mam po kilku tysiacach kkm? .....

> Przekonanie, ze slucham tylko mamy i forumowiczow. Nie kupujcie

> tanich wahaczy ani tym bardziej tylei. Nie warto. A jeszcze

> bardziej nie warto, jesli komus placicie za wymiane.

a co kupować według ciebie? mnie sworzeń w oryginalnym wahaczu poszedł po 10tys. km crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc kilka przyczyn, jak walisz w dol z kraweznika to moze byc slychac amortyzator, moze rowniez byc jak ci pisza wahacz. co do wahacza nia ma regoly bo ja mialem wahacz 3 dni i sie rozlecial zupelnie tuleja calkowiecie wypadla jak w starym wahaczu - reklamacja uznana kasa oddana ale czasu to zjadlo sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.