Skocz do zawartości

Pokrowce na fotele


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponieważ fotele w mojej asterce nie wyglądają juz najlepiej chciałbym ze względów czysto estetyczno - praktycznych zakupić i założyć na nie pokrowce.

1. W jakim kolorze proponujecie je nabyć (asterka jest czerwona myślałem pod kolor ale to już chyba byłaby lekka przesada)

2. Na allegro znalazłem mniej więcej takie (kwota jaką dysponuję to około 70 + przesyłka):

pierwsze

drugie

trzecie

No chyba że macie kogoś kogo możecie polecić.

Ewentualnie co sądzicie o takich matach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje fotele tez nie byly milym widokiem ale ze wzgledu na tapicerke (troche o dziwacznym wzorze), zakupilem te za 46 zl co kolega wskazal ze wzgledu na cene ( po cholere mi np. z futerka za 150 ) i na dzielona kanape z tylu ... jesli zas chodzi o kolor prawda czerwnonego w aucie bylo by wiecej jak w samym burdelu ( bez obrazy dla nikogo ), i troche w oczy palilo, ale zawse mozesz wybrac drugi kolorek do auta ja kupilem niebieskie dla ozywienia wnetrza bo auto mam biale ... wybierz kolorek taki co lubisz a pokrowce musisz sam zdecydowac ... czy cena czy praktyczne itp ...

cool.gif

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie tyczy tych mat bo teraz zobaczylem linka, to nie wiem, i nie bede sie wypowiadal, nie widzialem jak sie to prezentuje w aucie i jak lezy pod tylkiem bo na zdjeciu wyglada jakby mialy jakies wybrzuszenia - jest lekka imitacja sportowych siedzen ...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na zamówienie, zapłaciłem 210 zł. GOść wszystko wymierzył i uszył, a mam półkubełki. MAteriał 1 klasa, idealnie wymierzone, włącznie z podłokietnikiem na tylniej kanapie. Kolor auta czarny, a pokrowce na zewnątrz czarny welur, a w środku grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.