Skocz do zawartości

szyby


seiko85

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam. Jaka folia zaciemnic szyby czy taka moze byc

> http://moto.allegro.pl/item152002105_folia_do_przyciemniania_szyb_50x300_atest_gratis.html

> boczne szyby tylnie to wychnac i w domku robic a tylnia da rade

> zaciemnic i nie wyciagac ?

foliowania szyb potrzebujesz niemal ze sterylnych warunków bo kazdy włos każdy pyłek pod folią paskudnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak się w sejku szybke tylną wyciaga o ile wogóle sie wyciąga ale o ogrzewanie się nic nie bój normalnie lepisz folie ogrzewanie będzie działać a z folią tez nic niepokojącego się dziać nie powinno co innego jakbyś zrywał folie to można paski uszkodzić, tak przynajmniej mi się wydaje zrywania jeszcze nie trenowałem dopiero po zimie będę wymieniał folię na tylniej szybce i zakładał na boczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ok ale jak zrobic z tylnia szyba ?? zeby paski od ogrzewania potem

> dzialaly

szyby trzeba wyjąć i domowych warunkach oklejać. Muszą być idealnie wyczyszczone, nawet nozykiem do golenia się wewnętrzną strone szyby goli, serio. A folie kleisz na wode z dodatkiem piwa. Piwo wymieszane z wodą oczywiście a nie wypite zeby.GIF Co do tylnej szyby to w SC ja odkręcałem cała klape i tak oklejałem, w CC jest troche lepiej bo tylna szyba jest wyjmowana na uszczelke. Co do działania ogrzewania to się nie martw, u mnie po klejeniu działaja wszystkie tak jak działały przed.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ta folia ktora pokazalem jest dobra czy nie bardzo ? Tez myslalem

> nad tym zeby wlasnie cala klape sciagnac I jaki kolorek folli

> najlepjej ? Ty z tym piwem to na zarty ? Pozdr

Co do folii to jest to jakaś taniocha. Istenije szansa, ze nie dasz rady wykleić całej tylnej szyby z jednego kawałka. Całą sztbe z jednego kawałka to się da praktycznie tylko folią termokurczliwą. Ale to juz większe koszta bo metr2 takiej folii to moze do 50zł dochodzić, ale warto zainwestować.

Co do piwa i golenia szyby to pisze jak najbardziej poważnie. Pytasz się o rady to odpisuje z mojego doświadczenia co nalezy zrobić poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.ja kleiłem szyby w moim cc taką właśnie folią(jasna)i niestety nie jestem zadowolony,bo po ściąganiu wody taką plastikową szpachelką zostały na folii rysy,bardzo widoczne w słoneczny dzień.poza tym tylną szybe robiłem na dwa kawałki. ogólnie radze zainwestować troche więcej mamony i kupić jakąś konkretną folie.pozdro

> Witam. Jaka folia zaciemnic szyby czy taka moze byc

> http://moto.allegro.pl/item152002105_folia_do_przyciemniania_szyb_50x300_atest_gratis.html

> boczne szyby tylnie to wychnac i w domku robic a tylnia da rade

> zaciemnic i nie wyciagac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Jaka folia zaciemnic szyby czy taka moze byc

> http://moto.allegro.pl/item152002105_folia_do_przyciemniania_szyb_50x300_atest_gratis.html

> boczne szyby tylnie to wychnac i w domku robic a tylnia da rade

> zaciemnic i nie wyciagac ?

A nie myślałeś o oddaniu seja do jakiś speców od przyciemniania, oczywiście bedzie to więcej kosztować(300-400pln) ale za to efekt lepszy. Co do ściągania wody to wydaje mi się, że lepsza będzie ściągaczka z gumą niż ta szpachelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ty z jakiej foli korzystales moze jakis namiat

Znalazłem fakture na folie smile.gif

Kupowałem tutaj, folia samochodowa termokurczliwa grafitowa LX20GP. Takie ma oznaczenia, ale nie wiem jak teraz z ofertą u nich, napisz i zapytaj się co i jak.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne uchylen szyby nie ma problemu wyciągnąć i obleić ale gorzej z tylnią bo można nie wyciągać ale bedzie to kijowo wygladać i mżliwe że bedzie się zdzierać. Lepiej wyciągnąć bo bedzie lepiej i ładniej wyglądało. A pozatym chyba lepiej dac komuś jakby co można przynajmniej złożyć reklamacje w razie problemu. A nie myślałeś o piecowym ale to już wieksza kasa ale za to porządnie i nie trzeba się bac o zerwanie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich doswiadczen - nie kupuj takiej dziadowskiej taniej folii1 okleilem taka szyby i efekt byl dosc marny! duzo lepsze efekty osiagniesz folia temokurczliwa, ale ja po pierwszych doswiadczeniach wolalem dac to komus kto sie w to bawi-za 150zl mam oklejone 3 tylne szyby (folia Sunguard)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.