Skocz do zawartości

Przednia szyba


Natqo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki kaprys że chce nakleić sobie na przednią szybę u góry pasek przeciw słoneczny (folia). Juz takową prowizorkę mam ale troche mi nie wyszło bo cięzki dostęp jest. I chciałbym sobie to zrobić dokładnie na spokojnie na gołej, ściągniętej, bez uczelki szybie. jak narazie to ściągałem przeednią szybę w 126p, i powiem że betka. Ale nie wiem jak jest w Uno? czy ta uszczelka jest podobna czy bardziej skomplikowanie się ją zakłada spowrotem z szybą. No i jak wygląda zprawa z konsola bo wydaje mi się ze nie da się szyby ściągnąć, a raczej założyć, bez ściągania całej deski przedniej? hmm.gif Proszę o jakieś porady pad.gif Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam taki kaprys że chce nakleić sobie na przednią szybę u góry pasek

> przeciw słoneczny (folia). Juz takową prowizorkę mam ale troche

> mi nie wyszło bo cięzki dostęp jest. I chciałbym sobie to

> zrobić dokładnie na spokojnie na gołej, ściągniętej, bez uczelki

> szybie. jak narazie to ściągałem przeednią szybę w 126p,

> i powiem że betka. Ale nie wiem jak jest w Uno? czy ta

> uszczelka jest podobna czy bardziej skomplikowanie się ją

> zakłada spowrotem z szybą. No i jak wygląda zprawa z konsola bo

> wydaje mi się ze nie da się szyby ściągnąć, a raczej założyć,

> bez ściągania całej deski przedniej? Proszę o

> jakieś porady Dzięki

Trzeba zdjąć ramie wycieraczki i podszybie. Konsolę można tylko lekko odchylić, ale wtedy trzeba się trochę pogimnastykować aby wcisnąć uszczelkę. Czy uda się wyjąć szybę bez uszkodzenia? To chyba kwestia szczęścia. Ja wyjmowałem dwa razy i raz mi popękała a raz wyszła w stanie takim jak była (w obu przypadkach szyba była już z pęknięciem ok 20 cm). Myślę że będzie kłopot z wyjęciem bez uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.