Skocz do zawartości

Jak sie dostać do nagrzewnicy?? MKII


ricardo

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam problem- autko nie grzeje- wygląda na to iż nagrzewnica się

> zatkała.Jak do niej sie dostać? Trzeba demontować deske rozdz.

> czy jest dojście od podszybia?

> pozdrawiam

raczej zawór nagrzewnicy niż sama nagrzewnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej zawór nagrzewnicy niż sama nagrzewnica

Najpierw to proponuje sprobowac sprawdzic czy linka otwiera zawor - bez zdejmowania dechy...

Usiadz na fotelu pasazera i po lewej stronie, mniej wiec na wysokosci kokpitu jest czarna "oslonka" zaworu nagrzewnicy. Odkrecisz jeden wkrecik i pomajdruj troche ta oslonka i po lince dojdziesz do zaworu...

Przekrecajac pokretlo zobacz czy pracuje ten fiutek - znaczy czy otwiera zawor - jesli nie to juz wiesz gdzie lezy problem...

jesli jednak bedzie linka ladnie dunksa odchylala to musisz zdjac deske, wtedy ladnie bedziesz zaworek mial na wierzchu - odkrecasz, pod kran i sprawdzasz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam problem- autko nie grzeje- wygląda na to iż nagrzewnica się

> zatkała.Jak do niej sie dostać? Trzeba demontować deske rozdz.

> czy jest dojście od podszybia?

> pozdrawiam

A może to awaria termostatu, idea.gifu mnie też nie grzało wymieniono termostat i teraz to dopiero grzeje .Dodam że kupiłem zamiennik bo oryg.drogi że głowa boli wrrr.gifa jak to sprawdzić? czy aby na pewno termostat a no bardzo prosto.Odpal silniczek nich biega (silnik zimny)po chwili sprawdż te cienkie przewody powinny być ciepłe ale ta gruba rura która idzie do chłodnicy zimna!!!i tak aż silnik nie złapie temp.chyba coś około 87 stopni ale nie jestem pewien. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.