Skocz do zawartości

Filtr Paliwa, Powietrza oraz wymiana Oleju. JTD


KrzychuZiom

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przeprowadzilem wszelkie wymiany w moim JTD , wymienilem Olej i Filtr (106zł) , Filtr Paliwa (70zl) oraz Filtr Powietrza (30zl) , musze powiedziec ze autko lepiej chodzi , filtr powietrza byl juz bardzo brudny , zobaczymy jak to sie przeniesie na zuzycie paliwa , pewnie jakies minimalne zmiany beda. A Tak na marginesie co ile tys km wymienia sie w JTD Filtr Powietrza , Paliwa , pasek rozrzadu oraz swiece ?? cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie przeprowadzilem wszelkie wymiany w moim JTD , wymienilem Olej

> i Filtr (106zł) , Filtr Paliwa (70zl) oraz Filtr Powietrza

> (30zl) , musze powiedziec ze autko lepiej chodzi , filtr

> powietrza byl juz bardzo brudny , zobaczymy jak to sie

> przeniesie na zuzycie paliwa , pewnie jakies minimalne zmiany

> beda. A Tak na marginesie co ile tys km wymienia sie w JTD Filtr

> Powietrza , Paliwa , pasek rozrzadu oraz swiece ??

ja wymieniam filtr powietrza razem z olejem i filtrem oleju co 10 kkm, świece co 40 kkm.

W benzynie filtr paliwa jest wbudowany w pompe więc siłą rzeczy go nie wyeminiam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tak na marginesie co ile tys km wymienia sie w JTD Filtr

> Powietrza , Paliwa , pasek rozrzadu oraz swiece ??

filtr powietrza przy kazdej wymianie oleju by wypadalo wink.gif razem z filtrem oleju. rozrzad max. 80kkm, a swiece... jakie swiece? bo tam sa tylko zarowe zlosnik.gif

filtr paliwa zas, to zalezy ile sie jezdzi... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim JTD (1,3) fabryka zaleca wymiane filtra paliwa co 60tys km. Oleju i filtra oleju co 30tys, ale ja zmieniam razem z filtrem co 15tys. Co do filtra powietrza to zalecaja wymiane chyba co 40tys ale ja zawsze "na oko" oceniam jego stan. W praktyce wychodzi co około 20tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.