Skocz do zawartości

Padło....


passatgt

Rekomendowane odpowiedzi

> Żonka pożyczyła mi furkę.... jadę.... naciskam magiczny guzik (AC)

> i..... cisza.

> Niech to, mam już diagnozę.... skraplacz.

> Tak to się tydzień zaczął.... Jak się skończy?

> Życzę lepszego poniedziałku.

> Pzdr

mi tez slabo chodzi oslabiony.gif . podjade do magika od kilmy zeby zbadal stan czynnika. oby to bylo to ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety, za duże zniszczenia. jeden przeszedł na wylot i oparł się

> na chłodnicy. 500 skraplacz (nówka) to jeszcze nie tak źle.

Całkiem dobrze grinser006.gif. Do Audi B4 740 zł Nissens,w listopadzie 2004, i to po długich poszukiwaniach.Niektórzy to 1300 chcieli.

Lutowanie generalnie nie popłaca - jak chłodnica starsza niż 7,8 lat, zlutujesz, za chwilę puści, albo gdzie indziej wylezie. Kasa idzie, a szmelc nadal jest. passed_out.gif

U mnie ta nówka jakieś dwa miesiące temu pieskiem dostała buu.gif Lubię pieski,ale ten głupi kundel wyleciał nagle na drogę,zero szans na hamowanie. Poszły się paść dwie kratki w zderzaku, strumienica chłodnicy, przy okazji ugięło delikatnie dół nowej chłodnicy klimy.Na szczęście tylko wzmocnienie,szczelna jest nadal.

Kratki 100 zł, a strumienica wykonana z połowy butelki po oleju - lepsza od fabrycznej devil.gif

Ps. Strumienica z ramką 130 zł, ale pół przodu trzeba rozebrać,żeby wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi niestety szybka jazda bokiem wyszła...

Ja w pieska przyhukałem przy 70 km/h, a szkody były. Chłodnicę i parownik wymieniałem wcześniej, w październiku,zaraz po zakupie auta, bo deczko zgniły i były wycieki. Na chłodnicy duże ( prawdopodbnie kamień kiedyś w przeszłości), na parowniku minimalne (około miesiąca, zanim gaz poszedł w atmosferę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.