Skocz do zawartości

nie chce odpalić na zimnym silniku


siudzi

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam polówkę z II generacją gazu. i od wczoraj nie chce mi odpalić na zimnym silniku, ani na benzynie ani na gazie. dopiero jak go kręcę rozrusznikiem około minuty to odpala tak jakby od razu. i potem odpala elegancko na benzynie i gazie. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> świece? przewody WN? gdyby to świece lub kable to by też wariował przy ciepłym silniku. ale dziś zauważyłem że kabel był lekko wyciągnięty z kopułki i go wcisnąłem a jak to nie pomoże to wymienię świece na wypłatę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje, ze masz zle ustawiona emulacje sondy lambda w kompie od gazu. Komputer od benzyny lapie bledy i dlatego nie mozesz zapalic zimnego silnika. Niestety nie wiem, jaki typ emulacji musi byc przy Twoim silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cos mi sie wydaje, ze masz zle ustawiona emulacje sondy lambda w

> kompie od gazu. Komputer od benzyny lapie bledy i dlatego nie

> mozesz zapalic zimnego silnika. Niestety nie wiem, jaki typ

> emulacji musi byc przy Twoim silniku.

powciskałem wszystkie kable które były luźne i narazie jest ok. odpala. a z tą emulacją lambdy to powiem że lambda jest padnięta, ale jest wszystko ok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wizycie u elektryka buło cicho przez trzy dni.

dziś znowu nie odpalił, ale podjechał ojciec swoim samochodzikiem i przez kable odpalił odrazu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czyli to prawdopodobnie akumulator!!!!

ale czy to możliwe, że rozrusznik kręci wszystko działa a nie chce odpalić, dopiero jak przez kable z innego samochodu???

dziwne bardzo.

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.