Skocz do zawartości

Fabryczne MP3 - wyświetla tytuły plików ??


_aDi_

Rekomendowane odpowiedzi

> A wogóle jest mozliwe, by wersja mp3 nie miała loga na front panelu

> ??

Fabryczne mp3 wyświetla wszystkie informacje o pliku i możesz sobie ustawić to, co chcesz by było wyświetlane domyślnie i w jaki sposób. Na obudowie, po lewej stronie wyświetlacza jest logo mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. Fabryczne wyświetla. najgorsze było to, że na początku jak kupowałem swój samochód, to w salonie nie potrafili powiedzieć niczego w tym temacie. na moje usilne prośby nawet u dystrybutora nie udało się takiej informacji uzyskać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...zaoszczędziłem 300-km wycieczki...

A ten nic tylko modyfikuje i modyfikuje...

Opowiedz w prostych słowach, jak samopoziomowanie zrobiłeś w marei, bo się flejm rozwinął na kąciku sieny, że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ten nic tylko modyfikuje i modyfikuje...

-- znasz mnie i wiesz, ze jestem dłubek 270751858-jezyk.gif

> Opowiedz w prostych słowach, jak samopoziomowanie zrobiłeś w marei,

> bo się flejm rozwinął na kąciku sieny, że się nie da.

-- rozwiazanie pancerne - mały selsyn umieszczony obok kolumny kierownicy, prosty przerzutnik na 74132 i dwa tranzyki podające napięcie na silnik regulacyjny

Oczywiście, miało to sporą zwłokę czasową ( ostatecznie odłaczyłem to i sam regulowałem) ale swoje zadanie spełniało - układ wychwytywał różnicę wysokosci i podawał napięcie by się opuścił / podniósł reflektor

BTW - masz Ty jakie gygy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -- rozwiazanie pancerne

No to opowiedz sienolubom, bo się kłócą.

> Oczywiście, miało to sporą zwłokę czasową

Fabryczne też mają i wręcz pomijają część zmian, żeby nie machać cały czas reflektorami. A jak u Ciebie było? Ciężarek na selsynie wisiał? Wahadełko? grinser006.gif

> BTW - masz Ty jakie gygy ??

Niuuuu... wal privem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.