Skocz do zawartości

Kontrolka świateł


djskorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie troszkę lamerskie - jak podświetlane są konttrolki na desce rozdzielczej? Nie działa mi kontrolka od świateł mijania i troszkę mnie to irytuje.Pobawiłbym się w naprawę - tylko jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie troszkę lamerskie - jak podświetlane są konttrolki na desce

> rozdzielczej? Nie działa mi kontrolka od świateł mijania i

> troszkę mnie to irytuje.Pobawiłbym się w naprawę - tylko jak?

Wykręcasz dwa imbusy, odpinasz linkę od licznika, wywalasz deske i wymieniasz żaróweczkę - moc 1.2 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po moich doswiadczeniach z rozkręceaniem deski rozdzielczej ( w styczniu robiłem ciepłe powietrze ze środkowych kratek) jestem besciak, smile.gif juz wymiana żarówki to dla mnie posmarowanie chleba masłem, serio... cool.gifsmile.gif Co nas nie zabije to nas wzmocni i to jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie to jestes elektrykiem z tego co widzie wiec chyba mylić się

> nie mozesz, ale serio dziwi mnie to troche...

Po:

1. Edytuj posty,

2. W takim razie zrób fotę i pokaż, która to.

A tu masz fotkę licznika zapożyczoną z Allegro.

278416378-licznik.jpg

post-51607-14352479124883_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no chyba i kazde jest ja sie jeszcze nie spotkałem z uniakiem w

> którym by nie było.

Ja się nie spotkałem z takim, w którym jest zlosnik.gif Seryjnie oczywiście bo dorobić to można jak się umie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie tutaj z moim pytaniem zlosnik.gif

Niedawno probowalem odpiac linke predkosciomierza. Jak juz mi sie udalo wymacac miejsce polaczenia jej z licznikiem, to tam jest taka jakas plastikowa nakladka no i da sie ja sciagnac ruchem ciagnacym wzdluz osi linki biglaugh.gif. Aby linke odpiac to trzeba odciagnac ta plastikowa nakladke i mocno za linke pociagnac czy jak ?? Bo nie chcialbym tam niczego urwac ani zepsuc wiec jak ktos to robil to niech dokladnie napisze jak wyglada operacja odpiecia linki od licznika zlosnik.gif Niby to proste ale nie chcialbym czegos zepsuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.