Skocz do zawartości

Zakup punto II- pleas help


Tumek15

Rekomendowane odpowiedzi

Witacje zastanawiam sie nad zakupem Putno II nie mam na mysli konkretnego modle powiedzicie mi kilka słow na temat tego autka? Czy jest awaryjne ? jakie silniki sa warte polecenia no i generalnie czy to dobre autko.

Bede wdzieczny za kazda informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witacje zastanawiam sie nad zakupem Putno II nie mam na mysli

> konkretnego modle powiedzicie mi kilka słow na temat tego autka?

> Czy jest awaryjne ? jakie silniki sa warte polecenia no i

> generalnie czy to dobre autko.

> Bede wdzieczny za kazda informacje

FAQ pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hej.

> Chodziło mi raczej o ogóle opinie urzytkowników na temat autka czy

> warto w nie wchodzic :-) ? czy bardzi sie psuja czy lepiej

> zasanowic sie na innym

to wszystko znajdziesz w archiwum - ileż to raz można o tym samym pisać smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hej.

> Chodziło mi raczej o ogóle opinie urzytkowników na temat autka czy

> warto w nie wchodzic :-) ? czy bardzi sie psuja czy lepiej

> zasanowic sie na innym

bardziej sie psuje ale od czego od czołgu, wozu drabiniastego confused.gif takie pytanie jest bez sensu i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Punto rocznik 2002 rok temu. Silnik 1.2 8V z przebiegiem 69 tys od pierwszego własciciela, cały czas serwisowany.

Moge sie podzielic moimi odczuciami:

Plusy

- niskie spalanie paliwa

- niskie koszty utrzymania, np. klocki Boscha 60 zł, rozrząd 110 zł

- stosunkowo niska awaryjnosc - przez 12 miesiecy poszedł mi jedynie tylni tłumik czyli normalka, o reszcie bolączek Punta mozesz przeczytac w FAQ

- samochód wygodny, praktycznie nie widze roznicy gdy siedze w Astrze ojca, a w moim Puncie

- wymiany oleju co 20 tys km

Minusy

- ciezko dostac samochod dobrze wyposazony, ale jest reguła ze im mniej elektroniki tym lepiej, z tego co wiem lubi sie ona w Fiatach psuc

- jak kazdy samochod ma swoje bolączki, poczytaj w FAQ

Ja kupiłem samochod w salonie Fiata, stary własciciel brał nowego Stilo a tego zostawil w rozliczeniu.

Ja osobiscie polecam dla kogos kto nie lubi wydawac pieniedzy na naprawy i miec samochod stosunkowo młody i nowoczesny. Dodam iz rok temu za moj samochodzik dałem 12 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hej.

> Chodziło mi raczej o ogóle opinie urzytkowników na temat autka czy

> warto w nie wchodzic :-) ? czy bardzi sie psuja czy lepiej

> zasanowic sie na innym

Ja kupiłem nowego MK2 od dealera 1.2 16V zrobiłem nim 76kkm. Mogę powiedzieć że przejechałem te kilometry stosunkowo bez awaryjnie. Na gwarancji zrobi zrobili mi wyciek ze skrzyni biegów, poza tym w kolejności alternator (standardowo pękająca obudowa), tłumik końcowy (standard) i silnik wspomagania. Teraz czeka na mnie robienie zawieszenia, bo już jeden z drążków skończył sie, a poza tym już trochę klekoczą amorki. Ogólnie zadowolony jestem z mojego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takiego?

Sprzedam Punto II 2000 r. przebieg 83 tys, I właściciel kupiony w salonie w bardzo dobrym stanie, garażowany,lak. met. wersja elx z pilotem i centr zamek, radiomagnet. pod powietrz. komputer, el. szyby, dziel. siedz. wspom .kier.

Zadnego problemu nie miałem z nim , super autko Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam punto już dwa lata(50tyś.km.)1.9JTD elx, sprowadzony,4xairbag,klima,oczywiscie czarny 3drzwi,zderzak tuning.Bywam na giełdach samoch. podobnego nie widziałem.Lubi garaż,czuła elektryka-licznik-różne kontrolki.Silnik bardzo oszczędny śr. 4-4.5l. Autobahn Niemcy140-200 max 6l. Jazda rekraacyjna na dwa punta 1.2 8v, wczasy Włochy obydwa poniżej 4l. Kolega też wymieniał licznik(podobno to normalne)haker wziął 450,ASO1200zł.JTD zawieszenie sztywne.W lutym przegląd amory 70%zawieszenie OK. przeb.107tyś. ASO Fiat koledze przy 30 tyś. wymienili amortyzator"jedną"sztukę przód,(wymienia się parami)byli oszczędni.Teraz 50tyś.trzecie amory.Na własny koszt.Osobiście nie kupił bym auta w polsce. Wysoka cena skąpo ubrane? Co do Punto jeszcze mnie nie zawiodło bez usterek poza materiałami eksploatacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witacje zastanawiam sie nad zakupem Putno II nie mam na mysli

> konkretnego modle powiedzicie mi kilka słow na temat tego autka?

> Czy jest awaryjne ? jakie silniki sa warte polecenia no i

> generalnie czy to dobre autko.

> Bede wdzieczny za kazda informacje

zakup Punto II oplaca sie ze wzgledu na utrate wartosc a traci bardzo duzo bo na 4 latach okolo 18 tys zl na przykaldzie modelu Acitve 60KM 5 D

jedyne problemy to kolumna kierownicy jaki mialem wymienione na gwarancji ( dziala poprawienie ale dzwieki byly wkurzajace na dziurach - kazlem wymienic )

cala reszta to blacharak kotra zostala popsuta z mojej winy albo z winy osoby 3 ( glupia baba !!!!!!!!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.