Skocz do zawartości

Test - Subaru Forester


konger

Rekomendowane odpowiedzi

> Ale czysciutki. Moj jakos czysty dlugo pozostac nie chce =(

Wiesz, propaganda, musi ladnie w gazecie wygladac zlosnik.gif Moj lani tez czasami jezdzi po dziwnych drogach, polach, lasach, blotach - fakt, nie wjade nigdzie "glebiej", ale w wiekszosci przejade tam, gdzie chce dojechac... zlosnik.gif I po takich przejazadach wyglada gorzej niz ten Forek na fotach zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Baaardzo powaznie zastanawiam sie nad kupnem takiego autka

Bardzo przyjemnie musi byc. Sam bym chetnie cos takiego (w dieslu) chcial miec na trasy/wyjazdy po Polsce... Choc LR Discovery bardziej mi sie marzy... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zeby to jeszcze Subaru miało Diesla

> dopiero pracuja nad boxerem Dieslem

Dzis byla premiera. Na poczatku bedzie tylko z Legasiem, nie wiem kiedy trafia do Foresterow i jak sie sprawdzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zeby to jeszcze Subaru miało Diesla

> dopiero pracuja nad boxerem Dieslem

icon_eek.gif qrcze, caly czas myslalem, ze sa diesle sciana.gifzlosnik.gifzlosnik.gif powaznie mowie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, nie, nówka to za wysokie progi Tak celuję 2000-2001 rok

Jakbys byl zdecydowany i chcialbys obaczyc, jak taki rocznik 99 s-Turbo jezdzi, to daj znac. Od niedawna takiego ujezdzam - juz probowalem utopic go w bagnie, ale sie nie dal =)

Link do opisu

No i dysponuje kontaktem do goscia, ktory sprowadzal mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.