Skocz do zawartości

Jak wyjac stacyjke w AX-ie??


zinger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio pisalem o problemie ze stacyjka w AX zony. Dzisiaj zabralem sie za jej demontaz, odkrecilem 5 srubek od spodu, ale nie moge zdjac tej obudowy. Cos ja trzyma w miejscu srodkowej sruby. Nie chce wyciagac na sile, zeby jeszcze bardziej sprawy nie pogorszyc spineyes.gif Moze ktos z Was bawil sie juz w to lub przynajmniej wie jak to zrobic? Bede wdzieczny za wszelkie info waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

> Witam,

> Ostatnio pisalem o problemie ze stacyjka w AX zony. Dzisiaj zabralem

> sie za jej demontaz, odkrecilem 5 srubek od spodu, ale nie moge

> zdjac tej obudowy. Cos ja trzyma w miejscu srodkowej sruby. Nie

> chce wyciagac na sile, zeby jeszcze bardziej sprawy nie

> pogorszyc Moze ktos z Was bawil sie juz w to lub przynajmniej

> wie jak to zrobic? Bede wdzieczny za wszelkie info

Ja nie wiem jak to jest z tymi AXami, ale mam identyczne problemy co kolega. Co to za wynalazek, to normalnie śmiech. Też nie widze poziomu płynu w chłodnicy. Też zacina mi się stacyjka. Co do stacyjki to zrobiłem tak, że koleś w serwisie dorabiania kluczy zrobił mi 3 wersje oryginału podpiłowując coś tam różnie. No i jeden z tych kluczy trafił w 10kę. Działa! Resztę mu oddałem płacąc tylko za surowiec klucza. Co do wyjęcia stacyjki, to tez nie wiem jak zdjąć te paskudne plastiki z obudowy kolumny kier. Ni cholery nie idzie zdjąć badziewia.

Dodatkowo mam wrażenie się kończy stycznik od kierunkowskazów, bo na dziurach słyszę jakieś dziwne pykanie przy dźwigni kierunków. Co za wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.